English |  Español 

Membres


Càrrecs acadèmics:
Directora:
Dra. Adelina Millet Albà
Gran Via de les Corts Catalanes, 585 (soterrani del Pati de Lletres) - 08007 Barcelona
Telèfon: 934035696
Fax: 934035697
E-mail: amillet@ub.edu

Secretari acadèmic:
Dr. Francisco del Río Sánchez
Gran Via de les Corts Catalanes, 585 (soterrani del Pati de Lletres) - 08007 Barcelona
Telèfon: 934035696
Fax: 934035697
E.mail: ffdelrio@ub.edu

Personal d'administració i serveis:
Secretària administrativa:

Núria Aineto Trabal
Gran Via de les Corts Catalanes, 585 (soterrani del Pati de Lletres) - 08007 Barcelona
Tel/Fax: 934035697
E-mail: ipoa@ub.edu

Membres de l'Institut d'Estudis del Pròxim Orient Antic:

Universitat de Barcelona:
Ignasi-Xavier Adiego Lajara: ignasi.adiego@ub.edu (C.V.)
Josep Lluís Alay Rodríguez: alay@ub.edu
Lluís Feliu Mateu: lluisfeliu@ub.edu
Jaume Llop Raduà: jaumellop@hotmail.com (C.V.)
Adelina Millet Albà: amillet@ub.edu
Carles Múrcia: msaddar@hotmail.com
Gregorio del Olmo Lete: olmolete@ub.edu (C.V.)
Josep Padró Parcerisa: jpadro@ub.edu
Ivana Panzeca: ivanapanzeca@ub.edu
Antoni Prevosti Monclús: aprevostim@ub.edu
Francisco del Río Sánchez: ffdelrio@ub.edu
Joaquín Sanmartín Ascaso: jsanmartin@ub.edu
Carmen Valdés Pereiro: cvaldes@ub.edu (C.V.)
Eulàlia Vernet Pons: eulaliavernet@ub.edu (C.V.)
Mariona Vernet Pons: mvernet@ub.edu (C.V.)
Jordi Vidal: jordi.vidal@ub.edu

Universitat Autònoma de Barcelona:
Agustí Alemany Vilamajó: Agusti.Alemany@uab.es
Josep Cervelló Autuori: jcervello@uoc.edu
Jordi Cors Meya: Jordi.Cors@uab.es
Josep Montserrat Torrents: montorrents@yahoo.es

Universitat Politècnica de Catalunya
Pedro Azara: Pedro.Azara@upc.edu

Universidad Autónoma de Madrid
Marcos Such Gutiérrez: msuch.gutierrez@uam.es

Universidad de Castilla La Mancha:
Juan Antonio Belmonte Marín: jabelmon@csh-ab.uclm.es
Juan Carlos Oliva Mompeán: Juan.Oliva@uclm.es

Universidad de Córdoba:
Juan Pedro Monferrer Sala: ff1mosaj@uco.es

Universidade da Coruña:
Juan Luis Montero Fenollós: fenollos@cdf.udc.es

Universidad de Salamanca:
Ana Agud Aparicio: anaagud@usal.es
Alberto Cantera: acantera@usal.es
Francisco Villar Liébana: fvillar@usal.es

Universidad de Zaragoza
Francisco Rubio Orecilla: frubio@ieiop.csic.es (C.V.)

Consejo Superior de Investigaciones Científicas:
Barbara Böck: b.boeck@filol.csic.es (C.V.)
Ignacio Márquez Rowe: imarquez@filol.csic.es (C.V.)
Manuel Molina Martos: mmolina@filol.csic.es (C.V.)

Museo Arqueológico Nacional
Ester Pons Mellado: esther.pons@MCU.es

Pennsylvania State University
Gonzalo Rubio: gxr18@psu.edu

Altres institucions:
Lucas Baqué Manzano: cgarci33@xtec.cat (C.V.)
Miquel Civil Desveus: mcivil26@gmail.com
Salvador Costa Llerda: scostallerda@yahoo.es (C.V.)
Agnès Garcia Ventura: agnes.ventura@gmail.com (C.V.)
Daniel Justel: djustel@gmail.com
Josué Justel: jjjustel@gmail.com
Teresa Magadán Olives: TMagadan@eoibd.es (C.V.)
Barbara Solans: besolans@gmail.com