Base de Dades Ramon Llull (Llull DB)
Universitat de Barcelona
Inicia la sessió | In English
L'accés a la Llull DB és reservat als usuaris registrats, amb la sola excepció de l'apartat de Bibliografia.
Disculpeu les molèsties.

Visites a la Llull DB

MesSessionsPàgines
Desembre 2019?1.720
Novembre 20191.08813.535
Octubre 20191.93920.319
Setembre 20191.60372.938
Agost 20192.62726.684
Juliol 20191.95314.078
Juny 20191.7697.709
Maig 20191.81411.498
Abril 20191.4749.054
Març 20191.26212.118
Febrer 20191.06711.485
Gener 20191.22611.588
Desembre 20181.1369.826
Novembre 20181.1039.174
Octubre 20181.0796.006
Setembre 20187046.532
Agost 20185564.259
Juliol 20186915.343
Juny 201884710.437
Maig 20181.12212.720
Abril 20189225.877
Març 20181.1119.697
Febrer 20181.1407.550
Gener 20181.3588.243
Desembre 20171.3705.428
Novembre 20171.2115.289
Octubre 20171.7817.644
Setembre 20171.1495.440
Agost 20179035.144
Juliol 20179195.828
Juny 20179145.792
Maig 20171.2046.079
Abril 20171.9648.510
Març 20172.2849.563
Febrer 20171.76110.683
Gener 20171.7969.352
Desembre 20161.8728.190
Novembre 20162.38813.929
Octubre 20162.37712.983
Setembre 20162.85310.018
Agost 20169293.868
Juliol 20162.30411.240
Juny 20162.56315.298
Maig 20161.86710.497
Abril 20161.87214.113
Març 20161.69914.190
Febrer 20161.81211.859
Gener 20161.56712.155
Desembre 20151.78413.476
Novembre 20151.79312.731
Octubre 20151.60010.347
Setembre 20151.2867.861
Agost 20151.08514.752
Juliol 20151.22319.111
Juny 20151.38512.518
Maig 20151.3257.261
Abril 20151.2458.670
Març 20151.53412.148
Febrer 20151.3708.910
Gener 20151.4078.758
Desembre 20141.5077.751
Novembre 20141.3528.926
Octubre 20141.3497.967
Setembre 20149826.709
Agost 20141.0246.391
Juliol 20141.4017.809
Juny 20141.4938.844
Maig 20141.35810.254
Abril 20141.4599.666
Març 20141.54910.454
Febrer 20141.3908.976
Gener 20141.4997.120
Desembre 20131.3657.921
Novembre 20131.5157.890
Octubre 20131.73210.847
Setembre 20131.61514.205
Agost 20131.55176.662
Juliol 20132.37390.809
Juny 201355.986117.628
Maig 201379.757143.586
Abril 201359.496117.365
Març 201354.208105.080
Febrer 201352.58097.829
Gener 201345.96791.684
Desembre 201276.208132.000
Novembre 201261.964131.872
Octubre 201252.19495.250
Setembre 201242.52382.885
Agost 20124.45842.937
Juliol 20123.98050.089
Juny 201223.28362.998
Maig 20126.88048.082
Abril 20123.82043.184
Març 20123.77745.137
Febrer 20123.29348.742
Gener 20129.25487.223
Desembre 20115.99770.799
Novembre 20117.17158.741
Octubre 20116.05569.500
Setembre 20114.35877.344
Agost 20113.61376.675
Juliol 20117.05779.303
Juny 201116.78492.522
Maig 20119.14480.958
Abril 20114.08281.542
Març 20114.59383.375
Febrer 20115.228124.181
Gener 20114.04465.108
Desembre 20105.03883.028
Novembre 20104.72996.906
Octubre 20104.11169.627
Setembre 20103.21269.716
Agost 20102.82358.380
Juliol 20103.07665.822
Juny 20103.21367.037
Maig 20103.63368.883
Abril 20102.97255.026
Març 20103.20477.635
Febrer 20104.38975.549
Gener 20103.41084.581
Desembre 20093.88283.885
Novembre 20092.28092.019
Octubre 20093.22469.080
Setembre 20092.08295.205
Agost 20091.44666.399
Juliol 20091.88164.554
Juny 20091.81260.223
Maig 20091.66067.379
Abril 20091.95594.078
Març 20092.290111.011
Febrer 20091.95466.370
Gener 20091.96675.321
Desembre 20083.22469.623
Novembre 20082.47468.183
Octubre 20082.34981.487
Setembre 20081.77451.218
Agost 20081.55648.073
Juliol 20083.52162.000
Juny 20082.97959.392
Maig 20082.05553.926
Abril 20082.10858.326
Març 20082.22370.186
Febrer 20081.96061.812
Gener 20082.25157.360
Desembre 20072.80359.358
Novembre 20072.04958.324
Octubre 20072.11554.085
Setembre 20071.56642.419
Agost 20071.27652.004
Juliol 20071.29962.403
Juny 20071.706129.767
Maig 20072.03484.338
Abril 20071.73743.815
Març 20072.09342.379
Febrer 20072.04347.129
Gener 20072.26945.950
Desembre 20061.61932.248
Novembre 20062.40746.744
Octubre 20061.51533.483
Setembre 20061.28327.297
Agost 200698721.403
Juliol 200698120.160
Juny 20061.67129.344
Maig 20061.63924.292
Abril 20061.42020.801
Març 20061.68818.229
Febrer 20061.44019.200
Gener 20062.24723.519
Desembre 20051.77922.798
Novembre 20052.39327.546
Octubre 20052.18332.942
Setembre 20051.5959.626
Agost 20051.1096.765
Juliol 20051.1578.392
Juny 20051.43210.002
Maig 20051.62510.027
Abril 20051.53711.161
Març 20051.64915.097
Febrer 20051.77022.791
Gener 20051.68912.354
Desembre 20041.4249.367
Novembre 20042.05613.227
Octubre 20041.85913.987
Setembre 20041.42223.016
Agost 200493213.980
Juliol 20049038.840
Juny 20041.2029.344
Maig 20041.55013.362
Abril 20041.16912.377
Març 20041.6469.762
Febrer 20041.64313.820
Gener 20041.61615.331
Desembre 20031.1877.781
Novembre 20031.91814.189
Octubre 20031.52410.031
Setembre 20031.0109.033
Agost 200370810.967
Juliol 200389010.869
Juny 20037979.981
Maig 20031.07812.934
Abril 20031.06812.844
Març 20031.26511.936
Febrer 20031.01511.031
Gener 20031.36614.292
Desembre 20021.09713.597
Novembre 20021.30818.795
Octubre 20021.1569.866
Setembre 200288512.389
Agost 200257716.342
Juliol 20026255.689
Juny 200297911.784
Maig 20027155.854
Abril 20026994.355
Març 20021.3379.938
Febrer 20021.75122.587
Gener 2002?4.858
Desembre 2001?2.638
Novembre 2001?837
Octubre 2001?1.483
Setembre 2001?784
Agost 2001?525
Juliol 2001?255
Total1.035.1537.703.214
Qui és Ramon Llull?