Cicle de xerrades 2020 sobre possibles destins de MI

Cicle de xerrades sobre possibles destins de MI del 20 de novembre al 21 de desembre 2020

a càrrec dels estudiants que van fer una mobilitat el curs 2019-20 o que estan fent una mobilitat aquest curs

 

PROGRAMA DEL 9 A AL 21 de DESEMBRE

podeu accedir a les xerrades entrant a la sala del curs del CAMPUS ORI : https://campusvirtual.ub.edu/mod/lti/view.php?id=1772184

- Dimecres 9 de desembre 13h15  :TRONDHE01 - NORWEGIAN UNIVERSITY OF SCIENCE AND TECHNOLOGY (NTNU)- a càrrec de l’Anais Jolivet (estada Erasmus Estudis anual, assignatures i projecte, Grau de Biologia), l’Olga Pérez (estada Erasmus Estudis 1er semestre, assignatures, Grau de Biologia), Anna Costa (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Biologia) i Nere Arroniz (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Ciències Biomèdiques).

- Dimecres 9 de desembre 14h: ACORES01 - UNIVERSITY OF AZORES  a càrrec de l’Alba Madrero (estada Erasmus Estudis 1er semestre i Erasmus Pràctiques 2n semestre, projecte, Grau de Biologia) i l’Helena Vela (estada Erasmus Estudis 1er semestre, assignatures, Grau de Biologia)

- Dijous 10 de desembre 14h: LEUVEN01 – KATHOLIEKE UNIVERSITEIT LEUVEN a càrrec de l’Ona Bach (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte i 1 assignatura, Grau de Biologia)

- Divendres 11 de desembre 13h15: BERGEN01 - UNIVERSITETET I BERGEN a càrrec del Joan Castanyer (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Bioquímica) i Laura Sererols (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Ciències Biomèdiques)

- Divendres 11 de desembre 14hGOTEBOR01 - UNIVERSITY OF GOTHENBURGa càrrec del Víctor Lecegui   (estada Erasmus Estudis 1er semestre, assignatures , Grau de Biologia).

- Dilluns 14 de desembre 13h15AMSTERD01 - UNIVERSITEIT VAN AMSTERDAM a càrrec de Josep Roca (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Ciències Biomèdiques)

- Dilluns 14 de desembre 14h:   BANGOR01 - BANGOR UNIVERSITY a càrrec de Marta Martin (estada Erasmus Estudis aquest 1er semestre curs 2020-21, assignatures, Grau de Biologia)

- Dimarts 15 de desembre 13h15: UNIVERSITY OF CALIFORNIA- SAN DIEGO  a càrrec d’Ona Bach (estada Global UB Mobility 1er semestre, assignatures, Grau de Biologia)

- Dimarts 15 de desembre 14h: Korea Advanced Institute of Science and Technology – Corea del Sud   a càrrec de Judit Masip (estada Pràctiques Curriculars Internacionals, projecte, Grau de Biotecnologia)

- Dimecres 16 de desembre 13h15 : ELVERUM02 – INLAND NORWAY UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES a càrrec de Marc Ruiz (estada  Erasmus Estudis aquest 1er semestre curs 2020-21, assignatures, Grau de Ciències Ambientals)

- Dimecres 16 de desembre 14h: UMEA01 - UMEÅ UNIVERSITET a càrrec de Maria Subirana (estada Erasmus Estudis 1er semestre, assignatures, Grau de Biologia)

- Dijous 17 de desembre 14h:   LUND01 - LUND UNIVERSITY a càrrec de Berta Coll (estada Erasmus Pràctiques 2n semestre, projecte, Grau de Ciències Biomèdiques)

- Dijous 17 de desembre 13h15 :  PARIS 468 - SORBONNE UNIVERSITÉ a càrrec de Lia Avila (estada Erasmus Pràctiques 2n semestre, projecte, Grau de Ciències Biomèdiques), Katerina Klimava (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte i 1 assignatura, Grau de Ciències Biomèdiques), Aida Marin (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Bioquímica) i Dave Rojas (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Biotecnologia)

- Dilluns 21 de desembre 14h: HELSINK01 - UNIVERSITY OF HELSINKI a càrrec de Mireia Carranza (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Bioquímca), Rosa Herrera (estada Pràctiques 2n semestre, projecte, Grau de Biotecnologia) i Rosa Portella (estada ERasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Ciències Biomèdiques)

 

PROGRAMA DEL 20 DE NOVEMBRE AL 3 DE DESEMBRE

Totes les sessions són a les 14h a la sala del curs del CAMPUS ORI : https://campusvirtual.ub.edu/mod/lti/view.php?id=1772184

-Divendres 20 de novembre  WIEN01 - UNIVERSITAET WIEN a càrrec de la Lucia Ramos (estada Erasmus Estudis anual, assignatures i projecte, Grau de Bioquímica)

-Dilluns 23 de novembre GLASGOW01 - UNIVERSITY OF GLASGOW a càrrec de la Bea Bellido (estada Erasmus Estudis 1er semestre, assignatures, Grau de Biologia)

-Dimarts 24 de novembre  STOCKHO03 - KAROLINSKA INSTITUTET a càrrec dels estudiants que hi van fer una estada al 2n semestre fent el projecte de recerca. Adrià Gassó, Salomé Monreal, Dario Solís  (Ciències Biomèdiques -Erasmus Estudis)  Anna Sallent (Ciències Biomèdiques - Erasmus Pràctiques) Jordi González (Bioquímica - Erasmus Pràctiques)

-Dimecres 25 de novembre CAMBRID01 - University of Cambridge a càrrec de la Clàudia Pérez (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Biologia)

-Dijous 26 de novembre  PRAHA07 - CHARLES UNIVERSITY IN PRAGUE a càrrec de la Laura Pérez (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Ciències Biomèdiques)

-Dilluns 30 de novembre NIJMEGE01 - RADBOUD UNIVERSITY NIJMEGEN a càrrec de Cristina Hurtado (estada Erasmus Estudis anual, assignatures i projecte, Grau de Biologia), Pilar Maturano (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Biologia), Marina Castany i Mònica Siuraneta (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Ciències Biomèdiques).

-Dimecres 2 de desembre BONN01 - UNIVERSITY OF BONN a càrrec d’Anna Clua (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Ciències Biomèdiques) i Júlia Ventura (estada Erasmus Estudis 2n semestre, projecte, Grau de Biologia)

- Dijous 3 de desembre  GRAZ01 - UNIVERSITY OF GRAZ a càrrec de Carla Piñol  (estada Erasmus Estudis anual, assignatures i projecte, Grau de Ciències Ambientals).