Albacete López, Mercedes m.albacete@ub.edu Delegada de prevenció PAS Laboral
Casulleras Closa, Josep jcasulleras@ub.edu Delegat prevenció PDI Laboral
Coch Muñoz, Carles coch@ub.edu Delegat prevenció del PAS Funcionari
Costa Abos, Silvia scosta@ub.edu Delegada de prevenció PDI Funcionari
Estanyol Fuentes, Ma. José estanyol@ub.edu Delegat prevenció PDI Laboral
García Ruíz, Rosa rosa.garcia.ruiz@ub.edu Delegada prevenció del PAS Laboral
Gómez Canora, Fernando fergomez@ub.edu Delegat prevenció PAS Laboral
Gual Sala, Arcadi agual@ub.edu Delegat prevenció PDI Funcionari
Manzanares Céspedes, M. Cristina mcmanzanares@ub.edu Delegada de prevenció PDI Funcionari
Morales Andres, Encarnación emorales@ub.edu Delegada prevenció PAS Funcionari
Olivé Ferrer, M. Carmen olivecarmina@ub.edu Delegada prevenció PDI Funcionari
Pedró Garcia, Magda magdalenapedro@ub.edu Delegada prevenció PAS Funcionari
Pellegrino, Paolo pellegrino@ub.edu Delegat Prevenció PDI Laboral
Puig Voltes, Jordi jordi.puig@ub.edu Delegat de prevenció PDI Laboral
Solanilla Rodriguez, Anna anna.solanilla@ub.edu Delegada prevenció PAS Laboral
Vicente García, Silvia silviavicente@ub.edu Delegada prevenció PAS Funcionari