Candidatures a Consells d'estudi Imatge de diagramació
Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Imatge de diagramació
CONSELLS D'ESTUDI
Administració i Direcció d'Empreses Conservació-Restauració de Bens Culturals Física Medicina - Campus Clínic
Antropologia Social i Cultural * Disseny Geografia Nutrició Humana i Dietètica
Arqueologia Dret Geologia Odontologia
Belles Arts Economia Gestió i Administració Pública Pedagogia
Biologia Educació Social Grau d'Educació Infantil Podologia
Bioquímica Enginyeria Biomèdica Grau d'Educació Primària Psicologia
Biotecnologia Enginyeria de Materials Grau d'Estadística Psicopedagogia *
Ciència i Tecnologia dels Aliments Enginyeria Electrònica de Telecomunicació Història Química
Ciències Ambientals Enginyeria Informàtica Història de l'Art Relacions Laborals
Ciències Biomèdiques (Biologia) Enginyeria Química Infermeria Sociologia
Ciències Mèdiques Bàsiques Farmàcia Informació i Documentació Treball Social
Ciències Polítiques i de l'Administració Filologia (tots els ensenyaments de la Facultat) * Matemàtiques Unitat de Criminologia (Criminologia i Política Criminal + Investigació Privada + Criminologia)
Comunicació Audiovisual Filosofia * Medicina - Campus Bellvitge  

Nota: els consells assenyalats amb * indica que no hi ha candidatures presentades

 

ENSENYAMENT CANDIDATURA CANDIDATS
Administració i Direcció d'Empreses inici pàgina
AJEC
TITULARS
CRISTIAN HERNÁNDEZ MARTÍNEZ
VÍCTOR CAPARRÓS CASINO
VÍCTOR BALAGUER ALTADILL
Estudiants Crítics d'ADE Economia Sociologia
TITULARS
DIEGO HERNÁNDEZ GRACIA
TANIT GINER MARTÍNEZ
JHEYSSON EDUARDO SALAS VELANDIA
DIEGO LEMA UMAGINGA
ALIONA MOLDOVANOVA
YOLANDA AGUILERA RUIZ
Estudiants Pel Canvi (EPC)
TITULARS
GONZALO BOIXEDA
ALBERTO ALEGRET
RODRIGO MARTÍNEZ
JUAN MORENO
GISELA PRUNA
TERESA BARROSO FLORES
FRANCISCO J. SERRANO
JAVIER FARRÉ
BERNARDO SA PEREIRA
ALBA FERNÁNDEZ ULLOD
CARLOS FERNÁNDEZ RIVERA
JAVIER DEPARES
JAUME SERRA MAIQUEZ
JAVIER DIEZ DEUSTUA
BARBIERI BELLINA
PATRICIA NUÑEZ BASSOLS
PABLO PAGÉS LARRUY
FNEC Federació Nacional d'Estudiants de Cat.
TITULARS
VÍCTOR FELIU TERUEL
YOURI JOHAN MATEU DEUSTO
PERE BOLDÚ CAMPAMÀ
DAVID CARBÓ AMORÓS
OCTAVI SALARIC SABÉ
GNAT BONDARCHUK
MONTSERRAT ARMENGOL COMELLES
MARINA UTGES BORGES
LORENA MONTULL MANCHÓ
MARIONA PÉREZ BACH
JORDI PALLARUELO OLLÉ
MARC CASSANY ALEMANY
ADRIÀ RODRÍGUEZ AMELL
Impulse University Students " IUS "
TITULARS
GUILLEM HORS NAVARRETE
IRENE SALA GIRGAS
GUILLEM VALLBONA IBORRA
JORDI PARCERISAS VALLS
JORDI JUNQUÉ RIPOLL
JOAN MARÍ AGUSTÍN
Arqueologia inici pàgina
Arqueoalumnes. Representants d'Arqueologia
TITULARS
CARME SAORIN COLLADO
JULIÁN MOYANO DI CARLO
GALA GARCIA-ARGUDO RIPOLL
OMAR SALAU ROVIRA
KAREN FORTUNY MENDO
TAMAR ZAMORA HINOJOSA
IVAN MARZOLLA BONET
MARC OCAÑA SALVAT
BRUNO CASTE OBIOLS
AROA CASADO RODRIGUEZ
XAVIER VELASCO ROVIRA
CRISTINA FERNANDEZ MARIN
JORDI MIR MIR
YASMINA AVIÁ GARCIA
LAURA PALAU NADAL
SUPLENTS
IRENE GUARDIA BEL
AÍDA YAÑEZ GUERRERO
SANTIAGO NAVARRO GONZÁLEZ
HELENA SISTAC GARCIA
DAVID GOMEZ MORENTE
Belles Arts inici pàgina
Bones Arts
TITULARS
ALBERT GILI MORENO
EMILIO PABLO ALONSO WILSON
SERGI MESA FERNÁNDEZ
REGINA KHABIBULLOVA
SILVIA ABELLA PÉREZ
ORIOL PEDREGOSA GUTIÉRREZ
ANTONIO GUTIÉRREZ RODRÍGUEZ
SERGIO BARRIO DE GEA
CLARA DAROCA MUSTÉ
SUPLENTS
ARIANA SOLANES RIVERA
JULIA GAITÁN VILLASCLARAS
ANGELA FERNÁNDEZ BALAGUER
La veu de l'alumnat
TITULARS
ANA GALLARDO RODRÍGUEZ
EDUARDO RUIZ LÓPEZ
BASTIÁN GALAZ BARRIGA
Biologia inici pàgina
CUFaB-Candidatura Unitària Facultat Biologia
TITULARS
ALBA MONTORO BALASCH
ANDREU MATAMOROS ANGLÈS
ESTHER RODRÍGUEZ GARCIA
BLAI PRUÑONOSA GABARRÓ
ONA SOCIATS RAZQUIN
CARLOS LEIVA MARTÍNEZ
ANNA FARRÉ ORTEU
ARIADNA MARMOL RODRÍGUEZ
ANDREU UBACH PERMANYER
CARLES ARGEMÍ MORALES
MARTÍ RODRÍGUEZ FRANCH
CLARA PEREZ MARTINEZ
ANDREU CERA RULL
SERGI FORCADELL MULET
ANDREU DOMENECH AMADOR
FNEC Federació Nacional d'Estudiants de Cat.
TITULARS
ORIOL ANDREU DIEZ
Bioquímica inici pàgina
Bioquímics en Lluita
TITULARS
GABRIEL ABRIL RODRÍGUEZ
ALBERT FRADERA SOLA
MARTA ROCA PUIGRÓS
TANAUSÚ-MARC HERRERO MONTALVILLO
ÈLIA SANS MONGUILLOT
JOSEP TARRAGÓ CELADA
DAVID CORÓN GARCÍA
ANDREA RIBA MUNS
FLORENCIA ACEBAL ALARCÓN
ALBA SIMATS ORIOL
IRENE RIUS RUIZ
GEMMA BALCELLS MÉNDEZ
REBECA OSUNA LEIRÓS
MADDI ARSUAGA AZPIROZ
MARIA GÓMEZ-FABRA GALA
SUPLENTS
JUDITH TREPAT PARRA
JOSEP MARIA CORNET MASANA
LAIA CASTILLO BABURÉS
Biotecnologia inici pàgina
CUFaB-Candidatura Unitària Facultat Biologia
TITULARS
PEDRO LEON GUIRADO FRIAS
JORDI SOLE FERRE
Ciència i Tecnologia dels Aliments inici pàgina
Fem 'Pinya' a Torribera
TITULARS
RUBEN PONS CARA
ESMERALDA BORRÀS QUERALT
MAGALÍ HADIDIAN FARIAS
JORDI FURNELLS SANCHEZ
MARIATU B KABIA BONAPO
ANNA SANJUAN MARTINEZ
JORDI ROMERO SANCHO
SILVIA RODRIGUEZ GUILLAUMET
LUCÍA TORRES GRIMA
PALOMA IZQUIERDO CASTRO
MARTA ACIN ALBIAC
ParaCTA-mol
TITULARS
SELMA ROMDHANE BAÑOS
LIDIA LÓPEZ EXPÓSITO
Ciències Ambientals inici pàgina
CANDIDATURA UNITÀRIA D'AMBIENTALS
TITULARS
LAURA ROQUER BENI
BRUNA ARUMÍ AGRAMUNT
MIRIAM COLLS LOZANO
LLUISA AYZA GARRIGA
CLARA BORRULL FERRER
ARNAU-LUKE DEDEU DUNTON
RUBEN GOMEZ BAHAMONDE
ARNAU RAMON AZEMAR
POL ROJAS SANCHEZ
HECTOR ISERN ALZINA
ELISABET RAMS BELTRAN
MARIA SALAS SOPENA
ANNA ESCUÍN TALAVERÓ
MAR QUIÑONERO COLOMA
FNEC Federació Nacional d'Estudiants de Cat.
TITULARS
SERGIO PACHO MARTÍNEZ
Ciències Biomèdiques (Biologia) inici pàgina
BBUU
TITULARS
EUGÈNIA ALMACELLAS CANALS
RUBÉN OLIVERA SALGUERO
SARA TORRECILLA RECIO
TATIANA ÁLVAREZ GIOVANNUCCI
ARNAU NAVINÉS FERRER
LAURA PASCUAL REGUANT
ARIADNA POU PUIG
FERRAN GÓMEZ CASTRO
IRENE MARTÍNEZ RODRIGUEZ
SARA GREGORIO JORDÁN
ESTER GIL VÁZQUEZ
LLORENÇ SOLÉ BOLDO
PAULA ESCUDERO FERRUZ
VICTORIA GONZÁLEZ SABATER BUDÍLOV
SUPLENTS
MARIA FERNÁNDEZ ALBIZURI
ÀNGELS GARGALLO CATALÀ
ELENA MELENDEZ ESTÉBAN
Ciències Mèdiques Bàsiques inici pàgina
MEDICINA MOLECULAR
TITULARS
PERE FONTOVA PALÉ
ANDREA GARCIA ORTEGA
NOEMI SAN EMETERIO HUANG
ANNA ELENA CALLARISA LASA
ELENA SENA FERNÁNDEZ
ALEXANDRA MORENO GARCÍA
CRISTINA PINAR CABEZA DE VACA
CARLES GARCÍA GUTIÉRREZ
PAULA SAMSÓ
MERITXELL MORENO
XAVI MARTIAÑEZ
OLATZ UGARTEBURU LÓPEZ
CARLA DOMURO SORIANO
SILVIA GARBAYO MURIEL
DANIEL SUDRIÀ LÓPEZ
CARLA VARONA BENAVENTE
Ciències Polítiques i de l'Administració inici pàgina
AJEC
TITULARS
VÍCTOR PIJOAN PERDIGUER
CRISTIAN LUQUE NÚÑEZ
SELENA NOGUEIRA SALMERÓN
Associació d'Estudiants Progressistes
TITULARS
PEDRO ROTHSTEIN (INDEPENDENT)
MARC MARTINEZ NAVARRO
ALBERT FERRER SÁNCHEZ
MANEL CLAVIJO LOSADA
Estudiant
TITULARS
AINHOA GONZÁLEZ MUNS
DANIEL CABALLERO PEREZ
ALBERT ESTELLER JURADO
MANHOH TANG SERRADELL
FNEC Federació Nacional d'Estudiants de Cat.
TITULARS
NÚRIA MASIP BUCHACA
BÀRBARA VILLALBÍ CÁRDENAS
CARLA CORRECHER GUIXÀ
JÉSSICA SANTOS DA NIELSEN
ELISABETH DE VEGA ALABEDRA
JOSE ANTONIO SÀNCHEZ BORRÀS
AINA CABEZOS SÀNCHEZ
NICOLÁS COMPAÑONI PEZZUTTO
SUPLENTS
FRANCESC VILÀ CREUS
MARC BARBENS CASALS
JUDITH PALLARÈS CORTÉS
Impulse University Students " IUS "
TITULARS
NÚRIA PONS CASAS
PATRICIA MATEOS MÉNDEZ
Comunicació Audiovisual inici pàgina
Estudiants de CAV
TITULARS
ALEXANDRA BERREZUELO PUJOL
DÍDAC RIOL FERNÁNDEZ
ORIOL ROIGÉ GARGALLO
LAURA RUIZ FERNÁNDEZ
BERNAT COLOMER CENZANO
ALBERT LASHERAS GONZALO
ANNA BONICH HERNANDO
GERARD BAGÈS APARICIO
PAU AVILA OTERO
GERARD VENTURA ZARAGOZA
CLAUDIA CARRASCO OSTOLAZA
MARIA MARTORELL BOADA
ORIOL COLOMAR MORERA
Conservació-Restauració de Bens Culturals inici pàgina
Bones Arts
TITULARS
TERESA RENAU MOLÉS
SUPLENTS
DAVID BALLESTER CALLEJA
GEMMA BRU BALLARÀ
MEGUMI ETO MIRÓN
Disseny inici pàgina
Bones Arts
TITULARS
PAULA ALFONSO FERNÁNDEZ
SUPLENTS
CAROLINA ARIAS PASTOR
MARÍA HERNÁNDEZ CARAMAZANA
AROA LOZANO CALATAYUD
Dret inici pàgina
AJEC
TITULARS
ALEX MÁRQUEZ GARCÍA
ALBERT FERNÁNDEZ OCAÑA
ANNA MARTÍ DE TRAVY
DÍDAC RAMÍREZ CASAS
CARLOS FERNÁNDEZ RUIZ
MARINA TOMÀS TOHÀ
MANEL MOYA NOGUERA
CRISTINA ORTIZ GONZÁLEZ
RICARD RAQUER PONCELA
Associació d'Estudiants Progressistes
TITULARS
JOAN PORTALS TAPIA
VICTOR HIERRO RUZAFA
LUCÍA PÉREZ PORCEL
REMEI DORADO PONCE
ESTUDIANTS PEL CANVI
TITULARS
VICTORIA PASTOR FERRER
TERESA VILARRUBIAS DARNA
BLANCA SÁNCHEZ DE OCAÑA DORADO
PABLO QUILES PUCHOL
ALBERT OLEA CORTES
ÁLVARO HERNÁNDEZ TOMAS
JUAN LÓPEZ FERNÁNDEZ-SORDO
ALBERT MONTÓN MAS
EDUARD MAS DOMÈNECH
CLAUDIA CASTILLO MABELLA
FNEC Federació Nacional d'Estudiants de Cat.
TITULARS
ALBERT LÓPEZ MARTÍNEZ
CLARA FERNANDEZ ESTELA
ANNA GELONCH NICOLAU
CARLOTA MACIÀ FONTANALS
DAVID FARRÉ NOGUERA
SANDRA LÓPEZ BERENGUER
ESTEVE SUÑE DANIEL
GUILLEM RAMÍREZ MARTÍ
ALEIX CRUANYES
IRENE BARRIENTOS NARANJO
SUPLENTS
IVETTE RIERA SALARICH
ABEL LIBRE BARREDA
Impulse University Students " IUS "
TITULARS
GUILLEM HORS NAVARRETE
IRENE SALA GIRGAS
JORDI JUNQUE RIPOLL
GUILLEM VALLBONA IBORRA
NÚRIA PONS CASAS
JORDI PARCERISAS VALLS
PATRICIA MATEOS MÉNDEZ
JOAN MARÍ AGUSTÍN
Economia inici pàgina
AJEC
TITULARS
AXEL MAUREIRA CIFUENTES
ORIOL MARTÍN ÁLVAREZ
Estudiants Crítics Sociologia, ADE Economia
TITULARS
LARA SAIZ MOYA
AYOZE ALFAGEME RAMÍREZ
Estudiants Pel Canvi (EPC)
TITULARS
ANA ALEGRET
XAVIER NÚÑEZ
ÁLVARO CUQUERELLA
POL RIBÓ
FRANCISCO DE GOMIS
JUAN MIGUEL BORDA
ALBERT GUIVERNAU
FNEC Federació Nacional d'Estudiants de Cat.
TITULARS
ALBERT ALONSO
ADRIAN SÁNCHEZ GIL
JAUME SORDÉ MANZANO
SANDRA COSTA AGUSTÍ
Educació Social inici pàgina
Futurs educadors
TITULARS
PABLO CALABRÉS GARCIA-CARPINTERO
RUBÉN POCINO BORI
MARCOS GARCÍA TIRADO
AISHA AGLAIA DOMÈNECH WELKER
TERESA BOTET SÁNCHEZ
DAVID TINOCO CASADELLA
LAURA CAMPOS RUBIO
GUILLERMO BAU VARGAS
ROGER FONT HOMS
Enginyeria Biomèdica inici pàgina
Estudiants d'Enginyeria Biomèdica
TITULARS
VÍCTOR GONZÁLEZ TARRAGÓ
JÚLIA CRESPÍ SERRA
ALICIA CARLOSENA REMIREZ
CLARA RICOU JULIÀ
JOSÉ ESTEBAN TORRA
PAU VILADOMIU FERNÁNDEZ
RAQUEL SANTANO MARTÍNEZ
ALEX BADIA BURGUERA
PABLO ANDRINO JUAN
BÀRBARA RUBIO FORCADA
MARC BATISTA BELLOSTA
AINA GODAY VERDEGUER
JAVIER DE-ZEA RODRÍGUEZ
Mª MAR LLOMPART SALVÀ
SUPLENTS
GUILLEM SINGLA BUXARRAIS
PAU CALDERÓ BARDAJÍ
MIREIA RUIZ MAYMÓ
IGNACIO PEREZ LOPEZ-PALACIOS
Enginyeria de Materials inici pàgina
Jaume
TITULARS
JAUME CALVO DE LA ROSA
Enginyeria Electrònica de Telecomunicació inici pàgina
ENG.EL.TEL
TITULARS
GERARD FERNÀNDEZ FERNÀNDEZ
JOAQUÍN TORGUET ALCOLEA
SERGI PALACIOS ÓDENA
SARA ALCARAZ GALVEZ
IDOIA BADIOLA AGUIRREGOMEZCORTA
ISABEL PANTOJA LUDEÑA
DAVID ROMA DOLLASE
JENNIFER CRUZADO RANGEL
ARNAU SALAS BARENYS
SUPLENTS
AVNEET SINGH KALRA
CARLES BORRÀS SALES
MARC ESPÍ CAZURRA
Enginyeria Informàtica inici pàgina
Candidatura mixta d'alumnes
TITULARS
AXEL BRANDO GUILLAUMES
CAROLINA BONNIN ABAD
JOAN BRUGUERA MICO
ALBERT VILALTA NOGUERA
LEANDRO IVÁN ZARDAIN RODRIGUEZ
ISMAEL GONZÁLEZ LÓPEZ
SERGI CEBRIÁN GRES
MICHAEL RAGEL FERNÁNDEZ
GUILLERMO BLASCO JIMÉNEZ
MIQUEL PUIGDOMÈNECH POCH
JOAN GASULL ROYES
SUPLENTS
MARC CANDUS GARCIA
ANTONI ARCO FRIAS
VERÓNICA MUSTÉ BORREGO
Enginyeria Química inici pàgina
FNEC Federació Nacional d'Estudiants de Cat.
TITULARS
JORDI RIBÓ BESOLÍ
GEEQ
TITULARS
SERGI CONTELLES RODRIGUEZ
XÈNIA GARCIA CASTAÑO
CAROLINA PRIETO LORENTE
ROGER GIL BARBERÀ
JOAQUIM MARTÍNEZ LIBERAL
Farmàcia inici pàgina
Assemblea de Farmàcia
TITULARS
BRUNA ROTGER
CRISTINA CARRETERO
MARIA CASALS
IRINA PEJÓ
ASIER NARBARTE
EULÀLIA OLESTI
ALBERT FRESQUET
CLARA DE BOLÓS
SARA MOHAMED
ANNA PONS
NOELIA SERRANO
ADRIÁN VILARIÑO
MERCÈ MARTÍ
BEATRIZ MACIEJCZYK
RITA BERTRAN
AINA URBINA
MARINA RUANO
JOANNA ZAMARBIDE
CLARA QUEROL
SUPLENTS
MARC SUÑÉ
XAVIER PRADO
ISAAC NOFRERIAS
ANA RENGEL
FNEC Federació Nacional d'Estudiants de Cat.
TITULARS
ORIOL COMAS BASTE
CRISTINA CAMPS FAJOL
ANNA VILLARROYA ANDREU
RAMON JOSEP PONS SOLSONA
ALBERT RAMELLAT FERNÁNDEZ
TERESA CAYUELA LINARES
Física inici pàgina
Alumnes de Física (ALF)
TITULARS
ANNA BLANCO GAYA
XAVIER RODERIC HOFFMANN SALVAÑÁ
POL BIETO LUENGO
DANIEL AYYASH SALA
ADRIÀ GRÀCIA CONDAL
ANNA HERRERO REMACHA
ISMAEL BENITO ALTAMIRANO
ALBERT FAJULA CARA
LUCAS SANTIAGO PALACIOS RUIZ
MARTA CONTI LORENZO
ALDO REVERTE RIVAS
ENRIC SANMARTÍ OJUEL
DAVID RAVENTOS RIBERA
SUPLENTS
TON CAÑELLAS GIL
ALEJANDRO SERRADILLA MATE
ANNA ALONSO CASTILLO
MARC FONT GUAL
Geografia inici pàgina
REINVENTANT LA GEOGRAFIA
TITULARS
SERGI MARTÍNEZ GARRIGA
Geologia inici pàgina
Estudiants geologia
TITULARS
BELÉN TORRES CUEVA
STEFANIA SCHAMUELLS PANESSO
NÚRIA PUJOL SOLÀ
JOAN LLORET QUIRANTE
MIQUEL VILIMELIS ACEITUNO
NIL DOMINGUEZ VENTURA
IRENE MERINO PEREZ
SANTIAGO ARNILLAS BRIGNETI
SANDRA BAURIER AYMAT
ANDREA GUERRERO BACH-ESTEVE
MARINA GALINDOS ALFARACHE
SUPLENTS
ALEX ESPUÑES JUBERÓ
CLAUDIA TATIANA SANTOS MALDONADO
ERIC CRESPO SALAS
Gestió i Administració Pública inici pàgina
Consell d'Estudis
TITULARS
MINERVA MORENO TRIGUERO
Estudiants de GAP també existeix
TITULARS
ROGER CROS AMIGÓ
ALICIA MARTÍNEZ SAIZ
NARA GONZÁLEZ BARREAL
MIRIAM GRANADOS SANCHEZ-GUILLÉN
LIDIA GAMERO LIMIÑANA
ELISABETH FERNÁNDEZ BARROS
ENIKO VICSAI
GISELA VIÑALLONGA BARCONS
ESTHER GULIAS PIRIZ
JOEL RODRÍGUEZ ORTEGA
DEMBA KONATE
SALOMÉ BRETÓ MARTÍNEZ
MANUEL LÓPEZ LÓPEZ
SERGIO RICO RODRÍGUEZ
SUPLENTS
AITOR AGUILAR ARROYO
Grau d'Educació Infantil inici pàgina
CONSELL D'ESTUDIS
TITULARS
CAROLINA FIGUERAS TREJO
consell d'estudis educació indantil
TITULARS
SANDRA PRAT MARTÍNEZ
SISA
TITULARS
RUTH GOZALBO MOLINER
MIREIA CLARES MARTIN
SANDRA ARANDA ORDÓÑEZ
ALBA GURRERA EDO
SUPLENTS
MIGUEL CUESTO GIL
MARC SANTANAC GIBERNET
Grau d'Educació Primària inici pàgina
FNEC Federació Nacional d'Estudiants de Cat.
TITULARS
ELISABET ESPINAGOSA RUBINAT
ELISABET ARUMÍ ZUGASTI
PAULA ROMA REDON
MARTA PERPIÑA GINÉ
ALBERT FABRA GIMENEZ
BRUNA HOMS GODAYOL
ANDREA MORA BERENGUER
Grau d'Estadística inici pàgina
Representativos
TITULARS
HECTOR RUFINO ALCALDE
LAURA RIBA ARCHILLA
EMER RODRIGUEZ FORMISANO
XAVI ANGERRI TORREDEFLOT
DANIEL IBÁÑEZ VIDAL
SUPLENTS
RAQUEL PÉREZ COLET
ÀUREA CARTANYÀ HUESO
Història inici pàgina
AJEC
TITULARS
ADRIANA GONZÁLEZ DE LA CRUZ
Associació d'Estudiants Progressistes
TITULARS
ANNA USART ANGLADA
ANDRÉS MILLAN GASULLA
JOSE MIGUEL GUITERREZ FERNÁNDEZ
JUAN JOSE HINOJO DOMENECH
Compromís Universitari
TITULARS
CRISTIAN CORTES ESTEBANELL
DAVID TORRA PLA
Història de l'Art inici pàgina
AEHA
TITULARS
JOAN VILA BOIX
ANIOL ESTEBAN BOCHACA
MERITXELL MESTRE PARERA
RAQUEL MORCILLO GARCÍA
CINTA FORCADA MASOLIVER
SUPLENTS
CRISTINA BATLLORI TRUJILLO
ANA PALOMO RAMÍREZ
ANNA BATALLA CAMPILLO
Infermeria inici pàgina
CONSELL D'ESTUDIS
TITULARS
MARCOS LÓPEZ ARAIZ
CAROL FERNÁNDEZ GARCÍA
NADIA EL FARRAD MARTINEZ
ELENA CHIVITE ROMÁN
ADRIÀ ROPERO CASADO
XAVIERA VILAMITJANA DE LA CRUZ
SANTINA EMENS FLORES
Informació i Documentació inici pàgina
AJEC
TITULARS
JESÚS SÁNCHEZ PINEDO
Candidatura al Consell d'Estudis
TITULARS
ESTEFANIA DORADO SÁNCHEZ
FRANCESC GARCÍA GRIMAU
SILVIA NIEVES GÓMEZ RODRÍGUEZ
CRISTINA MARSÁ DOMINGO
MIREIA ALCALÁ PONCE DE LEÓN
ADRIÀ FERNÁNDEZ LUNA
VICENT GIL ESTEVE
CLARA GILART DE DIÓS
CRISTINA GUIRADO MARTÍN
CARLA OLLÉ VERA
ALBERT RUBIO VELASCO
SUPLENTS
ALEXIS SANTANO AMIAMA
Matemàtiques inici pàgina
AJEC-Matemàtiques
TITULARS
JOEL NERÍN FERNÁNDEZ
ALBA MARTÍN PÉREZ
LIDIA PINILLA PERALTA
ALEJANDRO LLANOS MARIAS
CLARA AGNÈS PALLARÉS MORENO
DAVID MONTER SÁNCHEZ
YAGO FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ
FNEC, Federació Nacional d'Estudiants de Cat.
TITULARS
CRISTINA COSTA PARACOLLS
ARNAU QUERA BOFARULL
Llista mixta d'alumnes
TITULARS
JORDI ANTONI CARDONA TALTAVULL
ERIC SANTIÑO CERVERA
ORIOL JULIÀ CARRILLO
LAURA PORTELL PENADÉS
ADRIÀ PARÉS PALACIN
PEDRO HERRUZO SÀNCHEZ
ANNA GASPAR KAPTEVA
SUPLENTS
JOAN GIMENO ALQUEZAR
EDUARD GARRIGA VIUDES
PILAR PUJOL CLOSA
Medicina - Campus Bellvitge inici pàgina
UB:EMB (Delegació d'Estudiants de Medicina)
TITULARS
MANEL TUELLS MORALES
JAVIER RAMOS SEGUÍ
GONZALO MARTÍ SOCÍAS
LAURA GUZMÁN PADILLA
ANNA HERNÁNDEZ RUBIO
PAULA ROIG SEGOVIA
NEUS PORREDON MASANA
CRISTINA SEVILLA HOMEDES
SUPLENTS
ENRIQUE LÁZARO FONTANET
ALEXANDRA GÓMEZ EXPÓSITO
Medicina - Campus Clínic inici pàgina
AEMC-UBEMC
TITULARS
ALDO STOPPA MONSERRAT
LAIA VALLS
ANTONI MARÍN
CLÀUDIA MERCADER
CARLOTA JORDÁN
TONI SÀNCHEZ
LAIA GARCÍA
ANNA MARIA SIMÓN
ALBERTO GALDÁMEZ
MONTSE ADELL
CARLES MOLINER
PAU SILVA
JORGE BLASCO
LAURA GONZÁLEZ GONZÁLEZ
LAIA PERIES
DAVID RIAZA
Nutrició Humana i Dietètica inici pàgina
Estudiants NHD per als nostres drets
TITULARS
GENÍS SEGÚN MERCADER
GEMMA PASCUAL SEGUÍ
ANA PEDRAZA SARTO
SARA PUERTO HORNOS
CAROLINA NÚÑEZ GLORIA
ALEJANDRO LLAURADÓ MONFORT
Grup de Defensa dels Estudiants de NHD
TITULARS
FERRAN TUSQUELLAS MATEO
LAURA TORRES MOTA
CATERINA TERRASSA SALVÀ
NEUS BOSCH SIERRA
MARIA MEDINA LÓPEZ
MARTINA REBULL JANÉ
MONICA PINA CHICO
MARIYA YARCHUK YARCHUK
AROA ESPINOSA RUIZ
BERTA CANALETA CABALLÉ
MARTA TORRES BUENO
VICHY GARCIA GARCIA
BERTA DALMAU ARBÓS
BORJA MURO FERNÁNDEZ
JULIA HARO BARCELÓ
JOSE CANO BLASCO
ABRAHAM PARRA BOQUIZO
Odontologia inici pàgina
B x Tu
TITULARS
SERGI CUADRADO CAÑIZARES
CLARA GONZALEZ JUIDÍAS
JOSEP IGNASI CHELA SOLER
JOAN GUTIÉRREZ DONAIRE
ELENA CASERZA ORTEGA
NEUS BORREGO MARTÍ
IRINA GINÉS GONZÁLEZ
JOSEP FABREGAT MIRALLES
ÉRICA ESPINOSA CASTILLO
AIDA COMAS CALONGE
FRANCESC HARSTER PRATS
NÚRIA GARCIA GONZALEZ
TAISSA ESPINOZA GARCIA
LAURA MARIA RAVÉS GONZÁLEZ
KEVIN MUGUERZA GUEVARA
MARC GASIA MINGORANCE
SUPLENTS
CECILIA PUELL PELLICER
IMMA SERRA RENOM
Pedagogia inici pàgina
Propedagogia
TITULARS
XIMENA IBÁÑEZ URQUIOLA
LAURA PASCUAL POCH
ESTHER SÁNCHEZ CASTRILLO
YAIZA GÀLVEZ DE LA HERA
ROCIO SERRANO GODOY
JOSE CASTRO PÉREZ
CLÀUDIA BLANCO CAMPOS
LAURA AGUILAR GORDO
VÍCTOR AYORA PÉREZ
GERARD COBRERA POCH
Podologia inici pàgina
PODÒLEGS
TITULARS
IMMACULADA ARGEMÍ PLANAS
ISABEL BACARDÍ LECOMTE
ALEJANDRO BAYO CASAS
SERGIO CARRIQUE SÁNCHEZ
MÓNICA GARCÍA BARRA
NÚRIA RAFECAS MUNS
AINA TUR BUJOSA
ANA VARGAS ORTIZ
NEREA MARTÍNEZ FRANCO
JENIFER MUÑOZ MONTAVEZ
MARIA ANTÒNIA TOMÀS FERRER
MARTA SUNYER QUEROL
FERRAN VILADOT ALDAVERT
HAJAR EL AAKEL
ÈRIC DELGADO GALLARDO
INGRID CALAF PLANELL
Psicologia inici pàgina
Consell d'estudis - Oriol Sebastià Novell
TITULARS
ORIOL SEBASTIÀ NOVELL
ESTER FLOTATS
CARLOS PÉREZ
SARA GOÑI
WOLFGANG A. TRILLES
BERTA BALADAS
SORAYA GÁMIZ
JÚLIA ARIAS
POL RAMÍREZ CULLARE
ALBERT VERÓN
FERRAN TORT
FRANCISCO GINÉS RODRÍGUEZ
Consell d'estudis - Ricard Rojals Luis
TITULARS
BERNAT BARRERA BAENA
ALBERTO MOYA RODRÍGUEZ
RICARD ROJALS LUIS
JUNTS_PELS_DRETS_DE_LA_FACULTAT
TITULARS
CRISTINA ORTS MARTÍNEZ
LUCAS BLASCO ARGELL
ELENA TORRENTÓ TEIXIDÓ
IRIA SANCHO GUIRAO
GEORGINA ROSELL BELLOT
ROMINA FERNÁNDEZ BRELAZ
ADRIANA DÍAZ PAU
XAVIER ESCUDERO RODÉS
CARLOS LOZANO REIS
CARLOS GALLEGO GARCÍA
TEODOR AURELIAN FILIP
PABLO SANCHEZ ALVAREZ
SUPLENTS
LAIA FARRÀS PERMANYER
Sergio Villalobos
TITULARS
SERGIO VILLALOBOS CAÑESTRO
Química inici pàgina
AJEC
TITULARS
AMANDA BITENCOURT MATEO
STEFANIE KOBSAR RODRÍGUEZ
LEO QUILES ESPERT
JOAN VALLÈS EGIDO
ALBERT NAVARRO LLAMAZARES
GERARD MONTSERRAT SISÓ
GERARD PRATS ROBERT
ALBERTO CEBALLOS CURTÓ
ALQUI
TITULARS
MANEL MONDELO MARTELL
MARTA CARDÚS FORTUNY
XAVIER AGUILERA MENGUAL
EULÀLIA FORNER CASTELLSAGUÉ
NATALIA MEDIALDEA SAEZ
JESUS SANJOSE ORDUNA
IÑAKI BASTIDA SAIZ
ADRIÀ GARCIA GIL
ANA CEBRIAN
NEUS FLORIT
LAURA BENITEZ GRACIA
ÁNGEL FERNANDEZ GARCIA
CLÀUDIA TORRES MANSIÓ
GUILLEM RUANO
NOELIA MARTINEZ RIVERO
SUPLENTS
MIQUEL BLANCAFORT JORQUERA
Relacions Laborals inici pàgina
Estudiants de Relacions Laborals
TITULARS
MIREIA ROVIRA PUIG
GERARD COLL CLOPES
LAURA JIMENEZ SONEIRA
ANGELS SAN ROMAN JOSÉ
LUANA RODRIGUEZ GARCIA
MERITXELL TORRECILLA CALASEIT
VANESA MARIN RODRIGUEZ
MARIA ARIZA BUZÓN
Sociologia inici pàgina
AJEC
TITULARS
GUILLERMO GARCÍA DE CASTRO
Estudiants Crítics Sociologia, ADE Economia
TITULARS
HÈCTOR XAUBET AREALES
ESTHER REPULLO PIQUERAS
ALBERT AMORÓS LOZANO
ABEL ÁVALOS JULIÀ
NEREA VÉLEZ BERBEL
MARIO FERNANDO VALENZUELA CRUZ
PAOLA SÁNCHEZ MILÁN
AINARA NAVARRETE REINICKE
MARINA MONTSERRAT TOUS
SANTIAGO HÉRITIER COCIAN
ANNA OBACH LAPIEZA
ALEJANDRO CERUELO DELGADO
SUPLENTS
CARLA VALERIA MARTÍNEZ PACINI
FNEC Federació Nacional d'Estudiants de Cat.
TITULARS
BERNAT GONZÁLEZ RIPOLL
Treball Social inici pàgina
Grup de 3
TITULARS
CELESTE GALCERÁN CHAVES
ESTEFANIA GIJÓN MORALES
ANNA SÒRIA PIÑOL
ANDREA ARROYO GARZÓN
Unitat de Criminologia (Criminologia i Política Criminal + Investigació Privada + Criminologia) inici pàgina
AJEC
TITULARS
ANA VALLEJO BUITRAGO
Associació Interuniversitària de Criminologia
TITULARS
CASSANDRA QUESADA PIBERNAT
MARC PINTOR LATORRE
ANDREA REYES MELLADO
JUDIT PORTO MARTINEZ
VICTOR GARCIA RODRIGUEZ
JAUME HOMBRADO TRENADO
MARC MARTINEZ CASE
ALINA STEFIRTA BEREGOI
ARIADNA BOLDU PEDRO
JESSICA ANDRES MORENO
CRISTINA FERRERA NAHARRO
ESTEVE FORNIS MASSOT
PAVEL NICOLAEV
JUAN MANUEL VELASCO ORTEGA
SARA LOPEZ PEÑA
Impulse University Students " IUS "
TITULARS
SÒNIA GONZALEZ PEREIRA
MÒNICA PONS HERNÁNDEZ
 
Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
  © Universitat de Barcelona