Qui som?

El SIMBa està organitzat pels següents estudiants de doctorat de Barcelona:

Sergi Baena i Miret
sbaenami7@alumnes.ub.edu

Andrés Rojas Gonzalez
andresrojas@ub.edu

Liena Colarte Gómez
lcolargo8@alumnes.ub.edu

Martí Salat Molto
msalatmo7@alumnes.ub.edu

Carlos Arturo Cruz Rodríguez
ccruz@ub.edu

Daniel Gil Muñoz
daniel.gil.munoz@upc.edu

Si teniu qualsevol dubte o suggeriment podeu posar-vos en contacte amb qualsevol d'ells/elles o bé usar el correu

seminari.simba@ub.edu.

Els següents estudiants han format part de l'organització d'aquest seminari i els agraïm molt la seva tasca:

Daniel Pérez Palau
Coordinador (juliol 2013 - juliol 2014)
daniel@maia.ub.es

Carlos Domingo Salazar
Organitzador de Matemàtica Aplicada i Anàlisi (juliol 2013 - juliol 2014)
domingo@ub.edu

Andratx Bellmunt Giralt
Organitzador d'Àlgebra i Geometria (juliol 2013 - juliol 2014)
bellmunt@ub.edu

Eloi Puertas Prats
Organitzador d'Informàtica (juliol 2013 - juliol 2014)
eloi@maia.ub.es

David Martí Pete
Coordinador (octubre 2011 - juliol 2013)
david@maia.ub.es

Mireia Besalú Mayol
Organitzadora de Probabilitat, Lògica i Estadística (octubre 2011 - gener 2012)
mbesalu@ub.edu

Voldríem destacar també el suport que hem rebut per part de l'Arturo Vieiro i en Rubén Berenguel. Tots dos ens van animar a iniciar aquest projecte i els seus consells han sigut de gran ajuda.


Sessió especial de Nadal 2012.