|
[Intermedi B] [Suficiència C] [Superior D] [Certificats i revisions d'exàmens]
Llista d'alumnes que han aprovat el nivell Intermedi (B)
ABLANEDO REYES, EMILIO
ALQUEZAR CRUSELLAS, RAQUEL
BADENAS PASCUAL, JAVIER
BURDALO CILLAN, Mª DEL PILAR
CAMARENA ORTIZ, ERÉNDIRA D.
CAMBRONERO SORIANO, MARIA DEL MAR
CHANIVET MARABOT, MONTSERRAT
CORDOVA CARHUACHINCHAY, ROSA
DE BARROS RAMALHO, MARCELO
GIRAO WANDERLEY, KAROLINA
HAIM , HAGAY
LEBORÁN FERNÁNDEZ, GUILLERMO NICOL
LISO LISO, DAVID
MACIAS MARQUES, PEDRO
MANCOSU , PAOLA
MARFIL VICTORIA, LIDIA
MATIAS PEREIRA, SONIA
PALACIO AVENDAÑO, MARTHA
PANI , CLAUDIA
RODRÍGUEZ MATALLANA, LUA ESTHER
RUEDA RAMIREZ, PEDRO
RUIZ SUÁREZ, OLGA MARÍA
SALINAS SALAS, SERAFINA
SANTOS INGARUCA, LIZ ELENA
SEGURA SEGURA, MARIA LLANOS
SEOANE PIÑEIRA, BETTINA
SHERIDAN , BRENDAN
TAMBOLEO GARCIA, LIDIA
VENTURA MOLES, JOSE
ZYCH , AGNIESZKA
Llista d'alumnes que han aprovat el nivell de Suficiència (C)
ADRIAZOLA ACHA, SUZANA
ALEGRET BURGUES, ALBERT
ALLUEVA VAL, AZUCENA
APARICIO MERA, JUAN JOSE
APILANEZ PINIELLA, ALFREDO
BENÍTEZ HERRERA, ADOLFO
CABALLERO SANTIAGO, PILAR
CABRE PUIG, ESTEVE
CANTO MONLLOR, MARIA ASUNCION
CASTELL BELTRAN, MERITXELL
CHEKMENEVA , ELENA
CLEMENTE CRUZ, NATALIA
CUBERO JOVE, ANTONIO
DALDA MULLER, LINA HANNAH
DÍAZ ALCOBA, Ernest
ESPINOSA GONZALEZ DE SAN PEDRO, MARIANO
FERNANDEZ VAZQUEZ, JORGE
FIGAREDO JIMÉNEZ, EMMA
GARCIA LOPEZ, ENCARNACION
GARCIA RUIZ, VISITACION
GIL EGERIQUE, GLORIA
GONZALEZ DURAN, MARIA CARMEN
GONZALEZ GARCIA, MARIA JOSEFA
GONZALEZ GONZALEZ, GONZALO
GONZALEZ HERNANDEZ, ANA
HIDALGO CASTREJON, M ROSARIO
JUSTRIBO AVILA, SERGI
LEMJAAFAR , FARID
LLOPART MERODIO, JOANA
LÓPEZ CRESPI, FRANCESC XAVIER
LOPEZ SENIN, PAULA
MERCE TATJER, RAMON
MUGUERZA PRIETO, NESTOR OMAR
MUNIZAGA DE LUNA, Raúl Antonio
NAVARRO FERRER, JOSE LUIS
NAVARRO MARTINEZ, MANUELA
NAVIA-OSORIO PASCUAL, M CONCEPCION DE
OTERO GALIACHO, ANA MARIA
PALMES PEDEMONTE, JOSEFA
PAÑOS CABEZAS, Mª PURIFICACION
PASHIOU , ELPINIKI
PEREZ PARRALES, M VANESA
PONCE TEJADA, SIMONA
PRADA MARFIL, MANUEL
RODILLA CABAÑERO, MANUEL
RODRÍGUEZ AGUIRRE, GIOVANNA ALEX
RODRIGUEZ CAMPAÑA, MARIA ANGELES
RODRIGUEZ GOICOECHEA, JOSE MARIA
RODRIGUEZ PORTAL, MARIA PILAR
ROJAS ESTAPE, HUGO
SALINAS SUBIAS, MIRIAM
SAUQUE BIELSA, ANA MARIA
SOLER SEGON, JUAN RAMON
TELLO RAMIA, ALBA
VALLE PEREZ, MARÍA DOLORES
YAGÜE LATORRE, JORGE
Llista d'alumnes que han aprovat el nivell Superior (D)
AGUSTIN PEREZ, JORDI
ALEMANY GRAU, ANA MARIA
ALGUERÓ CAMA, BERTA
ALONSO PIQUE, JUDITH
ALONSO PIQUE, MARIA DEL ALBA
ARINCON ROS, MARTA
ARTIGAS CARREGALO, ELENA
AUQUE GAS, DEBORA
AVILES CIGUELA, SANTIAGO
BALADO GIL, MARTA
BAÑOS CASTILLO, MONTSERRAT
BARGALLO ALBAR, ELISENDA
BELTRAN VAZQUEZ, RAUL
BLASCO GOMEZ, RUBEN-AITOR
BLEDA DEMICHELI, MARTA
BLESA CORRALES, SERGIO JUAN
BOIXADOS ABELLA, ANNA
BOLEDA PACHECO, SONIA
BOTANCH YELAMOS, XAVIER
BRAVO RODRIGUEZ, NURIA
BRAVO ROMERO, MARÍA DEL PILAR
BUENO GUTIERREZ, RAUL
BUENO RAMAJO, NÚRIA
BUENO RAMAJO, SARA
BUSQUETS ESTRADA, ALEIX
BUTRON SANCHEZ, REMEDIOS
CALLEJA GALERA, LAIA
CANET RABELLA, CÈLIA
CARBO LOPEZ, IRENE
CARRERAS GUIL, SUSANA
CARRERAS MAS, JUAN
CASTELLA BENSENY, ROSA MARIA
CASTRO DONES, JOAQUIM
CASTRO ZENI, AMARA
CONDE FERNÁNDEZ, TATIANA
ESCARTIN GUAL, MONTSERRAT
ESCOBAR RODRIGUEZ, ALBERTO
ESCRIHUELA BONILLA, ESTER
ESCUDERO GARCIA, GONZALO
ESTEBAN JANSA, MARC
FARRE MARI, JORDI
FLORIA NOGUES, GEMA
FORNONS FONTDEVILA, DAVID
FRANCISCO FERNANDEZ, SANDRA
FRIGOLA GARCIA, ANNA
FUENTES TRAVESSET, ROGER
GARCIA ARGENTE, MJESUS
GARCÍA MARTÍNEZ, Mª DEL MAR
GARCIA SANCHEZ, JULIAN
GARRA TICÓ, MONTSERRAT
GARRIGA GORRIZ, JOAN
GASCON MARTI, MARTA
GISBERT LOPEZ, ALICIA
GOMEZ RODRIGUEZ, JORDI
GONZALEZ TRIGUERO, FRANCISCO JAVIE
GRANADOS CAÑERO, JUAN CARLOS
GREGORIO ALVARADO, MARIA DOLORES
GUBERN MERELO, AMADEU
GUBERN MERELO, ANTONI
GUITART VIÑOLO, LAURA
HERNANDEZ TUDELA, LAURA
INES POLO, MONTSERRAT
JOVE SABATER, AGUSTI
LAZO CUADRADO, JUAN MANUEL
LERA PAU, SILVIA
LOPEZ MARTINEZ, CRISTINA
LOPEZ TORNEIRO, ESTHER
LOPEZ TORNEIRO, INES
LORENZO CARBALLO, M DOLORES
LUCAS CARLES, JESUS
MANRIQUE LÓPEZ, EVA LAURA
MARQUEZ LORENTE, ISIDORO
MARTÍ MARCÉ, PURIFICACIÓN
MARTINEZ MESTRE, SERGI
MARTINEZ PEREZ, MONICA
MATEO PUENTE, SILVIA
MENCION VEGA, ANNA
MIR ALMUNIA, BEGOÑA
MOCKLI BOADA, JOSEFA
MONASOR OLVERA, ELISABET
MONER GARCIA, FCO JAVIER
MONGUILLOT HERNANDO, MERITXELL
MORENO OSUNA, SONIA
MORIST ARNELLA, PERE
NAVALES FUSTÉ, NOEMI
NAVARRO MENCHON, DOMINGO
ORTIZ GALINDO, ANA BEATRIZ
ORTIZ MICHI, JORDI
PASTOR RAMON, ESTER
PAYARÓ LLISTERRI, ANNA
PÉREZ BARNERA, ANTONIO
PINO CANOVAS, SANDRA
PONCE ARQUERO, SUSANA
PONS PONS, ANA ISABEL
QUIÑONERO CORCOBADO, MARTA
RAMOS FERNANDEZ, ESTER
RISPAU FALGAS, ALBA
RIVERA DOMENECH, ROSA MARIA
ROBALO PIRIZ, RAQUEL
ROMERO SOLE, LOURDES
RUBIES GIRAMES, ALEXIS
RUBIO LOPEZ, ANA
RUIZ REIG, AITANA
SAMPAYO GARCIA, ASCENSION
SANCHEZ MARTIN, NURIA
SANCHEZ MARTINEZ, SENECA
SANCHEZ PEÑA, MARIA
SANCHEZ TARDIO, GEMMA
SANTALO GONZALEZ, MERITXELL
SANTOS LLORT, JORGE
SERRANO AVALOS, ELENA
SERRANO NUÑEZ, MIRIAM
SOJO BARRADO, GEMA
SOLDEVILA MARTI, DAVID
SOLE ARAGONES, BEGONYA
SOLER MUÑOZ, ESTHER
TARRIÑO GORDILLO, MONICA
TOIMIL SILVA, CRISTINA
TORRES GANDIOSO, GERMAN
TUR BADENAS, SERGIO
TURRION GARCIA, VICTOR
VALLES PEREZ, DANIEL
VILLACAMPA BALLET, CARLOS
Certificats i revisions d'exàmens
- Es poden recollir els certificats d'assistència i de nivell a partir del 26 de maig de 2008, a l'Administració dels Serveis Lingüístics de la UB, c. Melcior de Palau, 140 de Barcelona.
- Per sol·licitar la revisió d'examen, cal posar-se en contacte amb els Serveis Lingüístics de la UB, telèfon: 93 403 54 78.
|
|