Directori Personal


PROFESSORAT TECNOLOGIA FARMACÈUTICA   |    ADMINISTRACIÓ I SERVEIS
Cap d’Unitat:
Dra. Mireia Oliva Herrera
Telèfon: 93 402 45 49
a-e: mireia_oliva@ub.edu
PERSONAL DOCENT I INVESTIGADOR
Cognoms i Nom telèfon correu electrònic
Alavedra Farell, M. Montserrat Professora associada 93 403 59 36 malavedra@ub.edu
Alcalde Pérez, Teresa Professora associada 93 403 59 36 teresaalcalde@ub.edu
Amela Navarro, Joaquin Professor associat 93 403 59 36 jamelan@ub.edu
Aparicio Pelegrin, Rosa M. Professora associada 93 402 45 45 rosaaparicio@ub.edu
Casadevall i Pujals, Gemma Professora associada 93 403 59 36 gemmacasadevall@ub.edu
Foradada Sellabona, Merce Professora associada 93 403 59 36 mforadada@ub.edu
García Celma, M. José Professora titular d’universitat 93 402 45 48 mjgarcia@ub.edu
García Montoya, Encarna Professora titular d’universitat 93 403 47 12 encarnagarcia@ub.edu
Guerrero Martínez, Marta Professora associada 93 403 59 36 martaguerrero@ub.edu
Halbaut Bellowa, Lyda Professora titular d’universitat 93 402 45 51 halbaut@ub.edu
Juarez, Juan Carlos Professor associat 93 402 45 46 jcjuarez@ub.edu
Juvé Fontoba, Josep Professor associat 93 402 45 47 juvefontoba@ub.edu
Lerín Riera, Ignacio Professor associat 93 403 59 36 ilerin@ub.edu
Llambí Mateos, Francesc Professor associat 93 403 59 36 fllambi@ub.edu
Llop Talaveron, Josep Manuel Professor associat 93 403 59 36 jmllopt@ub.edu
López Paz, Sylvia Cristina Professora associada 93 403 59 36 sylvialopez@ub.edu
López Vila, Alejandro Professor associat 93 403 59 36 alexlopez@ub.edu
Márquez Valls, Marta Professora associada 93 403 59 36 mmarquezv@ub.edu
Mercadé Frutos, Debora Professora associada 93 402 45 46 debora.mercade@ub.edu
Miñarro Carmona, Montserrat Professora titular d’universitat 93 403 58 61 minarromontse@ub.edu
Monge Azemar, Marta Professora associada 93 402 04 66 mmonge@ub.edu
Montoro Ronsano, Jose Bruno Professor associat 93 403 59 36 jb.montoro.r@ub.edu
Nardi Ricard, Anna Professora associada 93 403 70 13 annanardi@ub.edu
Nofreiras Roig, Isaac Personal investigador (becari predoc) 93 403 70 13 nofreirasroig@ub.edu
Oliva Herrera, Mireia Professora titular d’universitat 93 402 45 49 mireia_oliva@ub.edu
Paterna Paterna, Jesús Professor associat 93 403 59 36 jpaterna@ub.edu
Perez Lozano, Pilar Professora titular d’universitat 93 403 70 12 perezlo@ub.edu
Pozo Carrascosa, Alfons del Professor titular d’universitat 93 402 45 47 apozo@ub.edu
Salvadó Lladós, M. Àngels Professora titular d’universitat 93 402 45 48 salvado@ub.edu
Suñé Negre, Josep M. Professor titular d’universitat 93 402 45 46 jmsune@ub.edu
Suñé Pou, Marc Personal extern (becari predoc) 93 403 59 36 marcsune@ub.edu
Suñer Carbó, Joaquim Professor associat 93 402 45 51 jsuner@ub.edu
Tejero Martinez, Joaquin Professor associat 93 403 59 36 j.tejero@ub.edu
Ticó Grau, Josep Ramon Professor titular d’universitat 93 402 45 46 jrtico@ub.edu
Tubau Ariño, Pere Professor associat 93 403 59 36 ptubau@ub.edu
Viscasillas Clerch, Anna Professora associada 93 402 45 47 aviscasillas@ub.edu
SECRETARIA
Cognoms i Nom telèfon / fax correu electrònic
BALADRON PINO, Agustina 93 403 59 37 abaladron@ub.edu
PLANAS LLORENS, Glòria 93 403 59 37 aviscasillas@ub.edu

TÈCNICS
Cognoms i Nom telèfon fax correu electrònic
APARICIO PELEGRÍN, Rosa M. 93 402 45 45 93 403 59 36 rosaaparicio@ub.edu
BONET GIMENEZ, M. Carmen 93 402 45 45 93 403 59 36 carmenbonet@ub.edu
JARQUE FARNOS, Sergio (SDM) 93 402 45 45 93 403 59 36 sergio_jarque@ub.edu

 

PROFESSORAT TECNOLOGIA FARMACÈUTICA   |    ADMINISTRACIÓ I SERVEIS