Ambaixadors

Benvinguts al programa d’ambaixadors!
Els nostres ambaixadors són alumnes i exestudiants dels nostres programes que volen donar un cop de mà als futurs estudiants en la seva nova etapa formativa i compartir la seva pròpia experiència d’estudiar a la UB Business School. Aquests representants ajudaran les noves generacions a donar els seus primers passos per la facultat, els transmetran la seva experiència i els donaran consells sobre Barcelona.

Per tal de contactar amb un dels nostres ambaixadors, selecciona els estudis i la regió de procedència que t’interessi. Pots escriure a qualsevol ambaixador a través de l’adreça de correu indicada. Tot i així, tingues en compte que qualsevol pregunta sobre el contingut dels programes haurà de dirigir-se a l’equip tècnic de la UB Business School.

  • Location

  • Studies

Albert Sitjà Bartrina

Màster de Recerca en Empresa (2021)
Doctorat d’Empresa
Espanya
Contacte: albert.sitja@ub.edu

 

 

Alina Nicole Heckendorf

Màster en Empresa Internacional (2020)
Alemanya
Contacte: LinkedIn

Benedikt Züfle

Màster en Empresa Internacional (2020)
Alemanya
Contacte: LinkedIn

Bernardo Hargous

Màster de Recerca en Empresa (2018)
Estudiant de Doctorat d’Empresa
Xile
Contacte: b.hargous@ub.edu

Carlos Vidal Tobias Contreras

Màster de Recerca en Empresa (2020)
Guatemala
Contacte: ctobias@ub.edu

Chance Benson Bisimwa

Màster en Empresa Internacional (2021)
República Democràtica del Congo
Contacte: Linkedin

Christoph Geiger

Màster en Empresa Internacional (2020)
Alemanya
Contacte: LinkedIn

Cristian Aguirre

Executive MBA (2020)
Argentina
Contacte: LinkedIn

Esther Ruiz Cabo

Màster en Empresa Internacional (2020)
Espanya
Contacte: LinkedIn

Hamed Khatami

Màster de Recerca en Empresa (2020)
Iran
Contacte: h.khatami92@ub.edu

Jean Noblesse

Màster en Empresa Internacional (2019)
Holanda
Contacte: LinkedIn

Josep Lluís Checa

Màster d’Investigació en Empresa (2018)
Estudiant de Doctorat d’Empresa
Espanya
Contacte: jlcheca@ub.edu

Kael Doyle

Màster en Empresa Internacional (2020)
Canadà
Contacte: LinkedIn

Karan Patel

Màster de Recerca en Empresa (2021)
Índia
Contacte: karan.patel@ub.edu

 

Laura Coll

Màster de Recerca en Empresa (2021)
Espanya
Contacte: lauracoll@ub.edu

 

Lea Wagner

Màster en Empresa Internacional (2021)
Alemanya
Contacte: Linkedin

 

Lucas Vélez Congote

Executive MBA (2019)
Colombia
Contacte: LinkedIn

Maciel Prediger

Doctorat d’Empresa (2019)
Brasil
Contacte: prediger@ub.edu

Mahir Pradana

Doctorat d’Empresa
Indonèsia
Contacte: mahir.pradana@ub.edu

Maria Florencia Asla

Executive MBA (2020)
Argentina
Contacte: LinkedIn

Olta Myslimi

Màster en Empresa Internacional (2021)
Albània
Contacte:Linkedin

 

Roberto Salazar Acra

Màster en Empresa Internacional (2021)
Mèxic
Contacte: Linkedin

Ryan Armstrong

Máster de Recerca en Empresa (2014)
Doctorat d’Empresa (2018)
Estats Units
Contacte: ryan.armstrong@ub.edu

Samara de Freitas da Silva

Màster en Empresa Internacional (2019)
Brasil
Contacte: LinkedIn

Sergi Pons Muñoz de Morales

Màster de Recerca en Empresa (2020)
Espanya
Contacte: sergi.pons@ub.edu

Sofia Veloz

Màster en Empresa Internacional (2019)
Equador
Contacte: LinkedIn

Steeven Gabriel Guaycha Cruz

Màster de Recerca en Empresa (2020)
Equador
Contacte: sguaycha@ub.edu

Tabitha Aude Ilboudo

Màster de Recerca en Empresa (2019)
Estudiant de Doctorat d’Empresa
Burkina Faso
Contacte: sid.ilboudo@ub.edu

Tomas Zanfrini

Executive MBA (2019)
Argentina
Contacte: LinkedIn

Tugce Nuray Saka

Màster de Recerca en Empresa (2020)
Turquia
Contacto: tugcesaka@ub.edu