Directori

Equip de Direcció
Cognoms i nom Càrrec i/o funcions Correu electrònic Telèfon
mbuxarrais Buxarrais Estrada, Maria Rosa Directora mrbuxarrais@ub.edu 934035175
isa paula Paula, Isabel Directora adjunta isabelpaula@ub.edu 934035175
marta bueno Bueno Salinas, Marta Secretaria acadèmica martabueno@ub.edu 934035192
Secció d'Infantil, Primària, Secundària i FP
Cognoms i nom Càrrec i/o funcions Correu electrònic Telèfon
Casas Sala, Lluís Cap de Secció d'Educació Infantil, primària, secundària i FP lcasas@ub.edu 934039064
Maria del Mar Aldámiz Aldámiz-Echevarría Iraurgui, M. Mar Tècnica de formació aldamiz-echevarria@ub.edu 934035188
Amorós Capdevila, Francesc Tècnic de formació famoros@ub.edu 934035190
 rosa_ giralt Giralt Donato, Rosa Maria Tècnica de formació rosa.giralt@ub.edu 934035184
Alfred Sánchez Krellenberg, Alfred Tècnic de formació asanchezk@ub.edu 934035237
Dolors Ferrer Ferrer Canadell, Dolors Professora col·laboradora dolorsferrer@hotmail.com 934039065
J_Onrubia Onrubia Goñi, Javier Professor col·laborador javier.onrubia@ub.edu 934035189
idp Serrat Antolí, Núria Professora col·laboradora nserrat@ub.edu 934035054
Secció d'Universitat
Cognoms i nom Càrrec i/o funcions Correu electrònic Telèfon
Pagès Costas, Teresa Cap de Secció d'Universitat tpages@ub.edu 934035173
JA_Amador Amador Campos, Juan Antonio Programa de Formació Inicial jamador@ub.edu 934035182
anna fores Forés Miravalles, Anna Programa de publicacions, divulgació i bones pràctiques annafores@ub.edu 934035243
González Fernández, Evangelina Tècnica de formació egonzalez@ub.edu 934035198
lmarzo Marzo Ruiz, Lourdes Tècnica de formació lmarzo@ub.edu 934035239
ernestpons Pons Fanals, Ernest Coordinació CIDUI i Qualitat epons@ub.edu 934035243
Joan Tomas Pujola Pujolà Font, Joan Tomàs Programa d’Organització i Planificació docent i Transformació digital jtpujola@ub.edu 934035182
Sánchez Valero, Joan Anton Professor col·laborador joananton.sanchez@ub.edu 934035173
Secció d'Educació i Comunitat
Cognoms i nom Càrrec i/o funcions Correu electrònic Telèfon
asunLlena Llena Berñe, Maria Asunción Cap de Secció d'Educació i Comunitat allena@ub.edu 934039004
moisescarmona Carmona Monferrer, Moises mcarmona@ub.edu 934039004
maribel pero Peró Cebollero, Maribel Programa de Formació de professionals en intervenció sociocomunitària mpero@ub.edu 933125015
Secció de Recerca
Cognoms i nom Càrrec i/o funcions Correu electrònic Telèfon
roser bono Bono Cabré, Roser Cap Secció Recerca rbono@ub.edu 934020527
Lissette Fernández Fernández Nuñez, Lissette Tècnica de recerca lissettefernandez@ub.edu 934035938