Universitat de Barcelona

Màster de Gestió de Continguts Digitals

Professorat

  • Alcaraz Martínez, Ruben

Professor
Tlf: 93 40 34017
Despatx:203
Correu: ralcaraz@ub.edu

  • Barrios Cerrejón, Maria Teresa

professora
Tlf: 93 40 37021
Despatx: 115
Correu: mbarrios@ub.edu

  • Carbonell Villena, Neus

Professora
Correu: neus.carbonell@ub.edu

  • Franganillo, Jorge

Professor / Cap del grau de Comunicació Audiovisual
Tlf: 93 40 35410
Despatx: 118
Correu: franganillo@ub.edu

  • Guallar, Javier

Professor/Secretari Acadèmic de la Facultat
Tlf: 93 40 39375
Despatx: 121 a
Correu: jguallar@ub.edu
Lloc web: https://sites.google.com/site/sitiodejavierguallar/

  • Iglesias Sesma, Domingo

Professor
Tlf: 9340 35784
Despatx: 111
Correu: diglesias@ub.edu

  • Muntada Balust, Mercè

Professora Tlf: 9340 35781
Despatx: 108
Correu: mercemuntada@ub.edu

  • Pérez-Montoro, Mario

Coordinador del programa de doctorat / professor
Tlf: 93 40 39675
Despatx: 129
Correu: perez-montoro@ub.edu

  • Ribera Turro, Mireia Isabel

Professora
Tlf: 93 402 0855
Correu: ribera@ub.edu

  • Rodríguez Gairín, José Manuel

Professor
Tlf: 9340 35777
Despatx: 103
Correu: rodriguez.gairin@ub.edu

  • Serra Serra, Jorge

Professor
Tlf: 9340 35781
Despatx: 108
Correu: serra@ub.edu

  • Sulé Duesa, Andreu

Coordinador del Màster GCD / Professor
Tlf: 9340 35788
Despatx: 207
Correu: sule@ub.edu
Lloc web:  http://bd.ub.edu/pub/sule/

  • Térmens Graells, Miquel

Degà / Professor
Tlf: 93 40 35773
Despatx: 122
Correu: termens@ub.edu
Lloc web:  http://bd.ub.edu/pub/termens/

  • Urbano Salido, Cristóbal

Professor
Tlf: 9340 35918
Despatx: 130
Correu: urbano@ub.edu

  • Vicente Hernández, Lluís

Professor
Tlf: 93 40 35788
Despatx: 207
Correu: lvicente@ub.edu

Comparteix-ho: