Universitat de Barcelona

Màster d'Antropologia Biològica

Professorat

Nom i cognoms Email Grup de recerca SGR ORCID
UB      
Alejandro Martinez Perez-Perez martinez.perez-perez@ub.edu 2017SGR102: Grup d’Estudi de la Biologia Evolutiva dels Homínids i altres Primats  https://orcid.org/0000-0002-1442-1397
Araceli Rosa de la Cruz araceli.rosa@ub.edu 2017SGR1577 : Gens i ambient i desenvolupament https://orcid.org/0000-0001-6935-3785
Barbara Arias barbara.arias@ub.edu 2017SGR1577 : Gens i ambient i desenvolupament https://orcid.org/0000-0001-9181-2132
Jordi Serra Cobo jordi.serra.cobo@ub.edu 2017 SGR 1755 Ecologia evolutiva, comportament i conservació de la biodiversitat https://orcid.org/0000-0002-3847-8355
Josep M. Potau Gines jpotau@ub.edu 2017SGR102: Grup d’Estudi de la Biologia Evolutiva dels Homínids i altres Primats  https://orcid.org/0000-0003-3387-8760
Laura Monica Martinez Martinez lmartinez@ub.edu 2017SGR102: Grup d’Estudi de la Biologia Evolutiva dels Homínids i altres Primats  https://orcid.org/0000-0002-1166-4799
Lourdes Fañanas Saura lfananas@ub.edu 2017SGR1577 : Gens i ambient i desenvolupament https://orcid.org/0000-0001-6266-7706
M. Esther Esteban  mesteban@ub.edu 2017 SGR 1630: Grup de Recerca en Antropologia Biològica https://orcid.org/0000-0002-2410-9700
Mar Fatjo-Vilas Mestre mar.fatjovilas@ub.edu 2017 SGR 1271: Grup de Neuroimatge Multimodal Aplicada   https://orcid.org/0000-0001-9963-6241
Marc Via Garcia mvia@ub.edu 2017 SGR 974: Brainlab-Grup de Recerca en Neurociència Cognitiva https://orcid.org/0000-0002-9966-9921
Marina Mitjans Niubo marina.mitjans@ub.edu 2017SGR1577 : Gens i ambient i desenvolupament https://orcid.org/0000-0001-5543-7320
Nieves Martinez Abadias neusmartinez@ub.edu 2017 SGR 1630: Grup de Recerca en Antropologia Biològica https://orcid.org/0000-0003-3061-2123 
Yorgos Athanadasis yorgos.athanasiadis@gmail.com    
       
UAB      
Assumpció Malgosa assumpcio.malgosa@uab.cat 2017 SGR 1630: Grup de Recerca en Antropologia Biològica https://orcid.org/0000-0003-1723-3671
Aurora Ruiz-Herrera Moreno aurora.ruizherrera@uab.cat 2017 SGR 1215: Grup d’Integritat del Genoma  https://orcid.org/0000-0003-3868-6151
Cristina Pereira Santos cristina.santos@uab.cat 2017 SGR 1630: Grup de Recerca en Antropologia Biològica https://orcid.org/0000-0002-7014-8014
Eulàlia Subirà eulalia.subira@uab.cat 2017 SGR 1630: Grup de Recerca en Antropologia Biològica https://orcid.org/0000-0001-5315-0051
Ferran Estebaranz ferran.estebaranz@uab.cat 2017SGR102: Grup d’Estudi de la Biologia Evolutiva dels Homínids i altres Primats  https://orcid.org/0000-0002-9736-3953
Gemma Armengol gemma.armengol@uab.cat 2017 SGR 255: Estudis Citogenètics i Moleculars: radiacions ionitzants i càncer https://orcid.org/0000-0003-2345-1106
Ignasi Galtés ignasigaltes@gmail.com 2017 SGR 1630: Grup de Recerca en Antropologia Biològica https://orcid.org/0000-0002-5758-2668
Joan Francesc Barquinero Francesc.Barquinero@uab.cat 2017 SGR 255: Estudis Citogenètics i Moleculars: radiacions ionitzants i càncer https://orcid.org/0000-0003-0084-5268
Jordi Garcia-Orellana Jordi.Garcia@uab.cat 2017 SGR 1588: Marine and Environmental Biogeosciences Research Group https://orcid.org/0000-0002-0543-2641
Laura Tusell  laura.tusell@uab.cat 2017 SGR 532: Unitat Biologia Cel·lular https://orcid.org/0000-0002-2848-345X
M. Pilar Aluja mariapilar.aluja@uab.cat 2017 SGR 1630: Grup de Recerca en Antropologia Biològica https://orcid.org/0000-0002-0407-9356
M. Rosa Caballín mariarosa.caballin@uab.cat 2017 SGR 255: Estudis Citogenètics i Moleculars: radiacions ionitzants i càncer https.//orcid.org/0000-0002-0091-5484
Maria del Mar Gonzalez mariadelmar.gonzalez@uab.cat 2017 SGR 1630: Grup de Recerca en Antropologia Biològica https://orcid.org/0000-0002-6340-7276
Mireia Esparza Pagés Mireia.Esparza@uab.cat 2017 SGR 1630: Grup de Recerca en Antropologia Biològica https://orcid.org/0000-0002-3925-4142
Mònica Pujol monica.pujol@uab.cat   https://orcid.org/0000-0002-7403-9683
Núria Armentano nuria.armentano@uab.cat 2017 SGR 1630: Grup de Recerca en Antropologia Biològica https://orcid.org/0000-0003-3306-6797
Salvador Moyà-Solà   2017 SGR 00086 Paleoprimatologia i Paleontologia Humana (PIPH) http://orcid.org/0000-0001-8506-1061
Yolanda Álvarez iolanda.alvarez@uab.cat    

 

Col·laborador d'altres institucions públiques/privades
Carles Lalueza (CSIC-Universitat Pompeu Fabra)
Ferran Casals (Universitat Pompeu Fabra)
David Gomez (CERBA)
Alicia Bofarull (INT- Instituto Nacional de Toxicologia)
Raef Minwer-Barakat (Universidad de Granada)
David Martínez Alba (Institut Català de Paleontologia Miquel Crusafont)
Judit Marigó (Institut Català de Paleontologia Miquel Crusafont)
Albert Isidro  (Hospital Sagrat Cor)
Francesc Calafell (Universitat Pompeu Fabra)
Xavier Jordana Comin (Universitat de VIC)
Comparteix-ho: