Universitat de Barcelona

Màster en Immunologia Avançada

Professorat

 

 

Professorat 2021-2022

2021-22 Activació i transducció de senyals

Coords.: Dr. Enric Espel (eespel@ub.edu) ORCID UB Linkedin GoogleAcad

              Dra. Concepció Soler (concepciosoler@ub.edu) ORCID UB ResGate

2021-22 Al·lèrgia

Coord.: Dr. Moises Labrador (mlabrador@vhebron.net) ORCID HUVH  Linkedin ResGate GoogleAcad
2021-22 Anatomia del Sistema Immunitari
Coord.: Dra. Carme Roura (carme.roura@uab.cat) ORCID UAB IBB ResGate

2021-22 Anticossos

Coord.: Dr. Antoni Iborra (antoni.iborra@uab.cat) ORCID UAB SCAC ResGate
2021-22 Autoimmunitat

Coords.: Dr. Manuel Hernández (manhernandez@vhebron.net HUVH ResGate
              Dra. Laura Martínez
(
LMartinezMa@santpau.cat) HSCiSP ResGate Linkedin 

2021-22 Citometria de fluxe

Coord.: Dra. Carme Roura (carme.roura@uab.cat) ORCID UAB IBB ResGate

2021-22 Immunodeficiències i SIDA
Coord.: Dra. Mónica Martínez Gallo (mmartinez@vhebron.net) ORCID UAB HUVH Linkedin ResGate

2021-22 Immunofarmacologia
Coord.: Dr. Lluís Santamaria (luis.santamaria@ub.edu) ORCID UB Linkedin ResGate

2021-22 Immunogenètica
Coord.: Dr. Iñaki Álvarez (Inaki.Alvarez@uab.es) ORCID  UAB ResGate IBB  
2021-22 Immunohematologia i Trasplantament

Coord.: Dr. Eduard Palou ORCID Linkedin HClinic ResGate GoogleAcad

2021-22 Immunomanipulació experimental

Coord.: Dr. Thomas Stratmann (thomas.stratmann@ub.edu) ORCID UB 
2021-22 Immunopatologia
Coord.:
Dra. Eva Martínez-Cáceres (emmartinez.germanstrias@gencat.cat) ORCID UAB HUGTiP Linkedin ResGate
          Dr. Manuel Hernández (manhernandez@vhebron.net HUVH ResGate

2021-22 Models animals en el recerca en Immunologia

Coord.: Dr. Raúl Castaño (Raul.Castano@uab.es)- ORCID UAB Linkedin ResGate IBB
2021-22 Neuroimmunologia
Coords.: Dr. Xavier Montalban (esclerosimultiple@vhebron.net) UAB CEMCAT ORCID Linkedin ResGate GoogleAcad

              Dra. Eva Martínez-Cáceres (emmartinez.germanstrias@gencat.cat) ORCID UAB HUGTiP Linkedin ResGate
2021-22 Regulació de la resposta immunitària

Coord.: Dr. Antonio Celada (acelada@ub.edu) ORCID UB DeptBCFI Linkedin ResGate GoogleAcad

2021-22 Seminaris Externs

Coord. Dra. Annabel Valledor (afernandezvalledor@ub.edu) ORCID UB DeptBCFI Linkedin ResGate GoogleAcad

2021-22 Tècniques avançades en Immunologia

Coord.: Dra. Mercè Marti (merce.marti@uab.cat) ORCID UAB IBB Linkedin ResGate  

2021-22 Treball Final de Màster

Coords.: Dr. Jorge Lloberas (jlloberas@ub.edu) ORCID UB DeptBCFI Linkedin ResGate GoogleAcad
              Dra. Carme Roura (carme.roura@uab.cat) ORCID UAB IBB ResGate

2021-22 Vacunes i Tecnologies Convergents

Coords.: Dr. Jorge Lloberas (jlloberas@ub.edu) ORCID UB DeptBCFI Linkedin ResGate GoogleAcad

              Dra. Annabel Valledor (afernandezvalledor@ub.edu) ORCID UB DeptBCFI Linkedin ResGate GoogleAcad

Comparteix-ho: