Personal

Aquest és el personal del Departament llistat per ordre alfabètic per cognom. Es mostren 75 items per pàgina.
Pots cercar per paraula fent Ctrl+F o +F. Si la cerca no té èxit, ves fins al final i cerca a les següents pàgines.


    Aguilar Vila, Alejandro
    Alejandro Aguilar Vila

    Professor catedràtic
    aaguilar@ub.edu / (+34) 93 4021453

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    Alcina Ramos, Mireya
    Mireya Alcina Ramos

    Investigadora predoctoral
    (+34) 934021460

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


  • Alegre Batlle, Leonor

    Professora emèrita
    lalegre@ub.edu / (+34) 934021480

    Secció: Fisiologia Vegetal



    Álvaro Martín, Isabel
    Isabel Álvaro Martín

    Professora associada
    malvaro@ub.edu / (+34) 934039865

    Secció: Botànica i Micologia




    Araus Ortega, Josep Lluís
    Josep Lluís Araus Ortega

    Professor catedràtic
    jaraus@ub.edu / (+34) 934021469

    Secció: Fisiologia Vegetal



    Arias Sampériz, Bárbara
    Bárbara Arias Sampériz

    Professora lectora
    barbara.arias@ub.edu / (+34) 934021459 Ext 201

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    Arnedo Lombarte, Miquel Àngel
    Miquel Àngel Arnedo Lombarte

    Professor catedràtic
    marnedo@ub.edu / (+34) 934034808

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica
    Àmbits de recerca: Biogeografia - Biologia evolutiva - Sistemàtica

    Web personal


    Aspillaga Cuevas, Eneko
    Eneko Aspillaga Cuevas

    Tècnic d'investigació
    aspillaga@ub.edu

    Secció: Ecologia


  • Concepción Ávila Escartín

    Professora agregada
    conxita.avila@ub.edu / (+34) 934020161

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    Azcón Bieto, Joaquin
    Joaquin Azcón Bieto

    Antic professor catedràtic

    Secció: Fisiologia Vegetal


    Baldo, Laura
    Laura Baldo

    Investigadora postdoctoral Ramon y Cajal
    baldo.laura@ub.edu

    Secció: Ecologia


    Ballesteros Vázquez, Manuel
    Manuel Ballesteros Vázquez

    Professor titular
    mballesteros@ub.edu / (+34) 934021435

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


  • Meritxell Bao Cutrona

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    Batllori Presas, Enric
    Enric Batllori Presas

    Professor associat
    enric.batllori@ub.edu / (+34) 934021470

    Secció: Botànica i Micologia


    Bellvert Bantí, Adrià
    Adrià Bellvert Bantí

    Tècnic d'investigació
    adriabellvert@ub.edu / (+34) 934034808

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica

     


    Bergareche Mantúliz, Maria Carmen
    Maria Carmen Bergareche Mantúliz

    Professora titular
    mbergareche@ub.edu / (+34) 934021466

    Secció: Fisiologia Vegetal


    Bernal Berenguer, Susana
    Susana Bernal Berenguer

    Professora associada
    sbernal@ub.edu

    Secció: Ecologia


    Bernal Cid, Mercè
    Mercè Bernal Cid

    Professora associada
    mbernal@ub.edu / (+34) 934021473

    Secció: Botànica i Micologia

     


    Bladé Hernández, Carme
    Carme Bladé Hernández

    Professora associada
    cblade@ub.edu / (+34) 934021462

    Secció: Fisiologia Vegetal


    Blanco Moreno, José Manuel
    José Manuel Blanco Moreno

    Professor agregat interí
    jmblanco@ub.edu / (+34) 934039866

    Secció: Botànica i Micologia
    Àmbits de recerca: Agroecologia - Ecologia de poblacions - Ecologia de comunitats - Ecologia del paisatge - Sistemàtica
    Grups d'interès: Plantes amb llavor -  insectes


    Blas Esteban, Marina
    Marina Blas Esteban

    Professora catedràtica
    mblas@ub.edu / (+34) 934021443

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica



    Borrell Thió, Assumpció
    Assumpció Borrell Thió

    Professora agregada
    xonborrell@ub.edu / (+34) 934039809

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    Bort Pie, Jordi
    Jordi Bort Pie

    Professor lector
    jordi.bort@ub.edu / (+34) 934021462

    Secció: Fisiologia Vegetal



    Butturini, Andrea
    Andrea Butturini

    Professor agregat
    abutturini@ub.edu / (+34) 934021508

    Secció: Ecologia
     


    Caldelas Molina, Cristina
    Cristina Caldelas Molina

    Investigadora postdoctoral Marie Curie
    criscaldelas@ub.edu / (+34) 934021462

    Secció: Fisiologia Vegetal

     


    Cambra Sánchez, Jaume
    Jaume Cambra Sánchez

    Professor titular
    jcambra@ub.edu / (+34) 934039868

    Secció: Botànica i Micologia


    Campos Pena, Patricia
    Patricia Campos Pena

    Investigadora predoctoral
    patriciacampos@ub.edu

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica



    Cañueto Cañueto, Carmen
    Carmen Cañueto Cañueto

    Tècnic de suport
    canuetocar@ub.edu / (+34) 934021462

    Secció: Fisiologia Vegetal



    Carbó Estrada, Esther
    Esther Carbó Estrada

    Administrativa
    ecarbo@ub.edu / (+34) 934021465

    Secció: Fisiologia Vegetal


    Cardona Pascual, Lluís
    Lluís Cardona Pascual

    Professor agregat interí
    luis.cardona@ub.edu / (+34) 934031368

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica




    Carretón Salvador, Marta
    Marta Carretón Salvador

    Investigadora predoctoral

    (+34) 934031368
    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica

     



  • Raul Carrión Tejero

    Tècnic de suport a la recerca
    Grup: Francesc Sabater Comas
    (+34) 934021507

    Secció: Ecologia


  • Xavier Castells Montero

    Col·laborador

    Secció: Ecologia


    Chamorro Lorenzo, Lourdes
    Lourdes Chamorro Lorenzo

    Professora agregada interina
    lchamorro@ub.edu / (+34) 934039871

    Secció: Botànica i Micologia


  • Hooz Angela Chaparro Mendivelso

    (+34) 934037143
    Secció: Ecologia



    Corbacho Lacuesta, Albert
    Albert Corbacho Lacuesta

    (+34) 934021441

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


  • Darío Eliecer Córdoba González

    (+34) 934021435 / (+34) 934031150

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    Cotado Pinilla, Alba
    Alba Cotado Pinilla

    Investigadora predoctoral
    acotado@ub.edu

    Secció: Fisiologia Vegetal

     


    Cruz Flores, Marta
    Marta Cruz Flores

    Investigadora predoctoral
    martacruzflores@ub.edu / (+34) 934021041

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


  • Victor Cuesta Porta

    vicuestpo7@alumnes.ub.edu

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    Cuesta Torralvo, Elisabeth
    Elisabeth Cuesta Torralvo

    Investigadora predoctoral
    eli.cuesta@ub.edu / (+34) 934021460

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica

     


    Cuscó Martínez, Francesc
    Francesc Cuscó Martínez

    Investigador predoctoral
    fcusco@ub.edu / (+34) 934034907

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


  • Marta de Castro Català

    Investigadora predoctoral
    (+34) 934021459 ext. 212

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica

     


    de Castro Català, Núria
    Núria de Castro Català

    Tècnic d'investigació
    ndecastro@ub.edu / (+34) 934031376

    Secció: Ecologia


  • Lluis De Jover Armengol

    Professor titular col·laborador
    lluis_jover@ub.edu / (+34) 934035273

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


  • Lluís del Cerro Ramon

    Col·laborador
    lluis.delcerro@ub.edu / (+34) 934021448

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


  • Lidia Delgado García

    Col·laboradora
    (+34) 934021441

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    De los Reyes González, José Manuel
    José Manuel De los Reyes González

    Investigador predoctoral
    josemanuel.delosreyes@ub.edu / (+34) 934021041

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    Domènech Andreu, Marc
    Marc Domènech Andreu

    Investigador predoctoral
    mdomenan7@alumnes.ub.edu / (+34) 934034808

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    Drago, Massimiliano
    Massimiliano Drago

    Investigador postdoctoral Beatriu de Pinós
    m.drago@ub.edu / (+34) 934035370

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica
    Àmbits de recerca: Ecologia de poblacions
    Grups d'interès: Mamífers marins


    Duguy Pedra, Beatriz
    Beatriz Duguy Pedra

    Professora agregada
    bduguy@ub.edu / (+34) 934021463

    Secció: Fisiologia Vegetal


    Egea Gili, Maria del Mar
    Maria del Mar Egea Gili

    Administrativa
    maregea@ub.edu
    (+34) 934035738 / 934021465

    Secció: Botànica i Micologia


    Enguídanos García, Alba
    Alba Enguídanos García

    Tècnic de suport a la recerca
    Grup: Miquel Àngel Arnedo Lombarte
    albaenguidanos@ub.edu / (+34) 934034808

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


  • Mireia Esparza Pagès

    Professora agregada interina
    mesparza@ub.edu / (+34) 934021459

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    Esteban Torné, Maria Esther
    Maria Esther Esteban Torné

    Professora titular
    mesteban@ub.edu /(+34) 934021460

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


  • Ferran Estebaranz Sánchez

    Col·laborador
    estebaranz@ub.edu / (+34) 934021460

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    Estévez Geffriaud, Virginia
    Virginia Estévez Geffriaud

    Investigadora predoctoral

    Secció: Fisiologia Vegetal

     


    Fañanás Saura, Lourdes
    Lourdes Fañanás Saura

    Professora titular
    lfananas@ub.edu / (+34) 934021461

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    Fatjó-Vilas Mestre, Mar
    Mar Fatjó-Vilas Mestre

    Professora associada
    mar.fatjovilas@ub.edu / (+34) 934021460

    Secció: Zoologia i Antropologia Biològica


    Febrero Ribas, Anna
    Anna Febrero Ribas

    Professora associada
    annafebrero@ub.edu / (+34) 934021462

    Secció: Fisiologia Vegetal


  • Marisol Felip Benach

    Professora agregada
    mfelip@ub.edu / (+34) 934031374

    Secció: Ecologia


— 75 Items per Page
S'estan mostrant 1 - 75 de 260 resultats.