Professorat

Professorat catedràtic

Nom
Categoria
Correu
Contacte
Mir Puig, Santiago Catedradràtic emèrit santiago.mir@ub.edu 934024411
Catedràtica d'universitat
mcorcoy@ub.edu
934024413
Catedràtic d’universitat joan.queralt@ub.edu
934024411

Nom
Categoria
Correu
Contacte
Professora titular d’universitat
bolea@ub.edu
934024414
Professor titular d’universitat
cardenal@ub.edu
934024410
Gallego Soler, José Ignacio
Professor titular d’universitat
gallegosoler@ub.edu
934024413
Professor titular d’universitat acreditat com a catedràtic ANECA
victor.gomez@ub.edu Número
Professor titular d’universitat
ujalajoshi@ub.edu
934024414
Professor titular d’universitat acreditat i acreditació de recerca avançada AQU
rivera@ub.edu
934024417

Nom
Categoria
Correu
Contacte
Fernández Bautista, Silvia Professora agregada silvia.fernandez@ub.edu 934024410
Professor agregat
hortal@ub.edu 934021036

Nom
Categoria
Correu
Contacte
Carpio Briz, David Isidro
Professor lector
dcarpio@ub.edu
934024412

Nom
Categoria
Correu
Contacte
Castellví Monserrat, Carlos Investigador predoctoral carloscastellvi@ub.edu 93404412
Chaverra Agueldo,  Rodrigo
Investigador predoctoral
rchaverra@ub.edu  934024577
Hombrado Trenado, Jaume Investigador predoctoral jhombrtr7@alumnes.ub.edu 934024577
Turienzo Fernández, Alejandro
Investigador predoctoral
alejandro.turienzo@ub.edu 934021806
Valiente Iváñez, Vicente Investigador postdoctoral vicente.valiente@ub.edu 934024415

Nom Categoria Correu Contacte
Aineto Trabal, David Professor associat aineto@ub.edu Número
Alfageme Casanova, Alba Professora associada alba.alfageme@ub.edu  Número
Aranda Ocaña, Mónica Professora associada aranda@ub.edu  93402441
Ariche Axpe, Predo Javier Professor associat pedro.ariche@ub.edu  Número
Armegol Freixes, Berta Professora associada barmengol@ub.edu  Número
Asencio Gallego, José M. Professor associat jm.asencio@ub.edu    Número
Bages Santacana, Joaquim Professor associat bages@ub.edu Número
Balaguer Bataller, Mireia Professora associada mbalaguer@ub.edu  Número
Bañares Santos, Francisco Professor associat fbaneres@ub.edu Número
Bayo Roque, Iván Professor associat i.bayo@ub.edu Número
Boza Rucosa, Anna Professora associada annaboza@ub.edu Número
Capell Manzanarez, Joan Miquel Professor associat jmcapell@ub.edu  Número
Diaz Morgado, Celia Vanesa Professora associada cdiaz@ub.edu  Número
Domínguez Figueredo, José Luis Professor associat jldominguezf@ub.edu  Número
Fargier Escobar, Leon Pierre Professor associat leonfargier@ub.edu Número
Forero Cuéllar, Alejandro Professor associat aleforero@ub.edu  93402441
Franquesa Griso, Anaïs Professora associada anaisfranquesa@ub.edu  Número
García Caamaño, David Professor associat david.garcia@ub.edu Número
García Ortiz, Virginia Professor associat virginia.garcia@ub.edu Número
Goena Vives, Beatriz Professora associada beatrizgoena@ub.edu  Número
Guardiola Sánchez, Inés Professora associada inesguardiola@ub.edu  Número
Guerrero Campos, Samuel Professor associat samuel.guerrero@ub.edu  Número
Gutiérrez Albentosa, Joan M. Professor associat jmgutierrezalbentosa@ub.edu  Número
Martínez Mirón, Carlos Professor associat c.martinez@ub.edu Número
Mayor Marques, Beatriz Professora associada - Número
Milla Gascon, David Professor associat dmilla@ub.edu Número
Molins Raïch, Marc Professor associat marc.molins@ub.edu Número
Olivet Rivera, Pol Professor associat pololivet@ub.edu Número
Pedemonte Rubió, Norma Professora associada npedemonte@ub.edu Número
Pintor Latorre, Marc Professor associat mpintor@ub.edu  Número
Pujol Molero, Rubén Professor associat rpujol@ub.edu  Número
Rogé Such, Gabriel Professor associat gabrielroge@ub.edu Número
Schumacher, Ib Mark Professor associat ib.schumacher@ub.edu  Número
Segarra Sàrries, Juan Antonio Professor associat segarra.jas@ub.edu Número
Soto Urpina, Carles Professor associat carles.soto@ub.edu Número
Susanne, María Graciela Professora associada mgsusanne@ub.edu Número
Tornos de Gispert, María Professora associada mtornosdeg@ub.edu Número
Torregrossa Acuña, Erika Professora associada etorregrossa@ub.edu  Número
Vall Rius, Anna Professora associada annavallrius@ub.edu Número
Van den Eynde Adroer, Andreu Professor associat vandeneynde@ub.edu  Número
Vilá Mayo, Juan Emilio Professor associat jevila@ub.edu  Número
Yoldi Muñoz, M. Teresa Professora associada yoldimunoz@gmail.com Número
Zamora Peral, Eduardo Professor associat - Número

Comparteix-ho: