Universitat de Barcelona

Màster d'Intervencions Socials i Educatives

Professorat

L’equip de professorat del Màster és el que apareix en el següent llistat. Prement en cadascun dels noms s’obté informació general en relació al seus perfils acadèmics i professionals.

Coordinació:

Luna González, Esther (eluna@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

 

Professorat:

Boixados Porquet, Adela (aboixados@ub.edu)

  Departament: Unitat de Formació i Recerca de Treball Social

- Burguet Arfelis, Marta (mburguetarfelis@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Cortès Izquierdo, Ferran (fcortes@ub.edu)

  Departament: Unitat de Formació i Recerca de Treball Social

- Chagas Lemos, Eveline (echagas@ub.edu)

  Departament: Unitat de Formació i Recerca de Treball Social

- Del Campo Sorribas, Jaume (jdelcampo@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Donoso Vázquez, Trinidad (trinydonoso@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Elosegui Mancisidor, Eduardo (eloseguime@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

- Fabra Fres, Núria (nfabra@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Folgueiras Bertomeu, Pilar (pfolgueiras@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Fuentes Peláez, Núria (nuriafuentes@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Galván Fernández, Cristina (cgalvan@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Girbés Peco, Sandra (sandra.girbes@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

- Gómez Serra, Miquel (mgomez@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Hernández Giménez, Isabel (isahernandez@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Llena Berñe, Asun (allena@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Llobet Estany, Marta (mllobet@ub.edu)

  Departament: Unitat de Formació i Recerca de Treball Social

- Macías Aranda, Fernando (fernandomacias@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

- Martínez Olmo, Francesc (fmartinezo@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Massot Lafón, Inés (imassot@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Méndez Ulrich, Jorge Luis (jordi.mendez@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Mesquida González, Josep M. (jmesquida@ub.edu)

  Departament: Unitat de Formació i Recerca de Treball Social

- Muñoz Saavedra, Judith (judithmunoz@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

- Novella Cámara, Ana Maria (anovella@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Padilla Petry, Paulo (ppadillapetry@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Padrós Cuxart, Marta (mariapadros@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

- Pérez Escoda, Núria (nperezescoda@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Puigardeu Aramendia, Oscar (puigardeu@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Quiroga Ramírez, Violeta (violetaquiroga@ub.edu)

  Departament: Unitat de Formació i Recerca de Treball Social

- Rivera Vargas, Pablo (pablorivera@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

- Ruiz Eugenio, Laura (lauraruizeugenio@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Sabariego Puig, Marta (msabariego@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Sánchez Guerrero, Maria Isabel (isabel.sanchez@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Sandín Esteban, Paz (mpsandin@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Torrado Fonseca, Mercè (mercedestorrado@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Torralba Roselló, Josep Maria (jmtorralba@ub.edu)

  Departament: Unitat de Formació i Recerca de Treball Social

- Valls Carol, Rosa (rosavalls@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Valls Figuera, Robert Guerau (rgvalls@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Vidal Chiribés, Judith (judithvidalch@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

Departaments

DOE: Didàctica i Organització Educativa

MIDE: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

THE: Teoria i Història de l'Educació

TSSS: Treball Social i Serveis Socials

Comparteix-ho: