Universitat de Barcelona

Màster en Investigació i Canvi Educatiu

Professorat

L’equip de professorat del Màster és el que apareix en el següent llistat. Prement en cadascun dels noms s’obté informació general en relació al seus perfils acadèmics i professionals.

Coordinació:

Contreras Domingo, José (jcontreras@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

 

Professorat:

Alonso Cano, Cristina (cristina.alonso@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Aneas Álvarez, Assumpta (aaneas@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

Antúnez Marcos, Serafín (santunez@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Aránega Español, Susanna (saranega@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Bozu, Zoia (zoiabozu@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Cano Garcia, Elena (ecano@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Chumacero Ruiz, Amparo (amparochumacero@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Esteban Bara, Francisco (franciscoesteban@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

Figuera Gazo, Pilar (pfiguera@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

Folgueiras Bertomeu, Pilar (pfolgueiras@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

Imbernón Muñoz, Francisco (fimbernon@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Jarauta Borrasca, Beatriz (bjarauta@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Lorenzo Ramírez, Núria (nuria.lorenzo@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Mallart Navarra, Joan (joan.mallart@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Martínez Olmo, Francesc (fmartinezo@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

Medina Moya, Jose Luis (jlmedina@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Montané López, Alejandra (smontane@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Orozco Martínez, Susana (susanaorozco@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Pons Fanals, Ernest (epons@ub.edu)

  Departament: Econometria, Estadística i Economia Aplicada - Facultat d'Economia i Empresa

Puigdellívol Aguadé, Ignasi (ipuigdellivol@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Prats Gil, Enric (enricprats@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació 

Quiles Fernández, Emma (emma.quiles@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Quirós Domínguez, Carolina (cquiros@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

Rajadell Puiggrós, Núria (nrajadell@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Reguant Álvarez, Mercedes (mreguant@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

Sandín Esteban, M. Paz (mpsandin@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

Sanz López, Cristina (csanz@ub.edu)

  Departament: Educació Lingüística i Literària, i Didàctica de les Ciències Experimentals i de la Matemàtica

Serrat Antolí, Núria (nserrat@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

Torrado Fonseca, Mercè (mercedestorrado@ub.edu)

  Departament: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

Violant Holz, Verónica (vviolant@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

 

PROFESSORAT I GRUPS DE RECERCA

Grups de recerca consolidats

Francesc Martínez Olmo

Cristina Alonso

Francesc Imbernon; José Luís Medina; Serafín Antúnez; Sandra Montané; José Contreras; Emma Quiles, Susana Orozco; Zoia Bozu; Beatriz Jarauta; Susanna Arànega; Núria Serrat

Jorge Larrosa

Joan Mallart; Núria Rajadell;

Mª Pau Sandín; Marta Sabariego; Assumpta Aneas; Ruth Vilà; Pilar Folgueiras

Francisco Esteban

Enric Prats; Jordi Garcia Farrero

Elena Cano; Ignasi Puigdellívol

Mercedes Torrado; Pilar Figuera

Verónica Violant

Comparteix-ho: