Universitat de Barcelona

Màster en Educació en Valors i Ciutadania

Professorat

L’equip de professorat del Màster és el que apareix en el següent llistat. Prement en cadascun dels noms s’obté informació general en relació al seus perfils acadèmics i professionals.

Coordinació:

Martín Garcia, Xus (xusmartin@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

 

Professorat:

Bazoco Garcia, Josep (jbazoco@ub.edu)

  DepartamentMètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Burguet Arfelis, Marta (mburguetarfelis@ub.edu)

  DepartamentTeoria i Història de l'Educació

- Buxarrais Estrada, Maria Rosa (mrbuxarrais@ub.edu)

  DepartamentTeoria i Història de l'Educació

- Donoso Vázquez, Trinidad (trinydonoso@ub.edu)

  DepartamentMètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Esteban Bara, Francisco (franciscoesteban@ub.edu)

  DepartamentTeoria i Història de l'Educació

- Folgueiras Bertomeu, Pilar (pfolgueiras@ub.edu)

  DepartamentMètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Garcia Farrero, Jordi (jgarciaf@ub.edu)

  DepartamentTeoria i Història de l'Educació

- Garcia Navarro, Esther (esthergarcia@ub.edu)

  DepartamentMètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Gijón Casares, Mónica (mgijon@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Montané López, Alejandra (smontane@ub.edu)

  Departament: Didàctica i Organització Educativa

- Novella Cámara, Ana Maria (anovella@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Payà Sánchez, Montserrat (mpaya@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Pérez Escoda, Núria (nperezescoda@ub.edu)

  DepartamentMètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Prats Gil, Enric (enricprats@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Sabariego Puig, Marta (msabariego@ub.edu)

  DepartamentMètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

- Salinas Fuentes, Héctor (hsalinas@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Trilla Bernet, Jaume (jtrilla@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

- Vilafranca Manguán, Isabel (ivilafranca@ub.edu)

  Departament: Teoria i Història de l'Educació

Comparteix-ho: