Universidad de Barcelona

Máster de Culturas Medievales

Profesorado

Profesorado

Departament Professorat / Perfils Correu Telèfon  
Filología Clásica, Filología Románica y Filología Semítica Dra. Meritxell Blasco meritxell.blasco@ub.edu 934035610  
  Dra. Anna M.Mussons mussons@ub.edu 934035666  
  Dra. Mercè Puig mercepuig@ub.edu 934035598  
  Dra. Alejandra de Riquer ariquer@ub.edu 934035701  
  Dra. Meritxell Simó msimotor@ub.edu 934035591  
  Dra. Glòria Torres gtorres@ub.edu 934035701  
Filosofía Dr. Andreu Grau andreugrau@ub.edu 934037912  
Historia del Arte Dr. Joan Domenge domenge@ub.edu 934034978  
  Dr. Carles Mancho carles.mancho@ub.edu 934037595  
  Dr. Jacobo Vidal jacobovidal@ub.edu    
Historia y Arqueología Dr. Ignasi Baiges ijbaigesjardi@ub.edu 934037 941  
  Dr. Juan Antonio Jiménez Sánchez jjimenez@ub.edu 934037538  
  Dr. Salvatore Marino salvatore.marino@ub.edu    
  Dr. Daniel Piñol danielpinol@ub.edu 934037934  
  Dra. Marta Sancho msancho@ub.edu 934037935  
  Dra. Maria Soler mariasoler@ub.edu 934037929