Universitat de Barcelona

Màster de Gestió de Continguts Digitals

Professorat

 

Andreu Sulé Duesa

Coordinador del Màster en Gestió de Continguts Digitals

Professor a temps complet

Correu: sule@ub.edu

 


Cristóbal Urbano Salido

Professor a temps complet

Correu: urbano@ub.edu

 

 


Ignasi Cavallé

Professor associat

Mediaclick. Responsable d'Estratègia Digital

Correu: icavalle@ub.edu

 


Iolanda Mora Cubino

Professora associada

Desigual. Content & Digital creative

Correu: iolanda_mora@ub.edu

 


Javier Guallar

Professor a temps complet

Correu: jguallar@ub.edu

 

 


Javier Sanz Aznar

Professor associat

Realitzador audiovisual

Correu: javier.sanz@ub.edu

 


Jorge Franganillo

Professor a temps complet

Correu: franganillo@ub.edu

 

 


José Manuel Rodríguez Gairín

Professor a temps complet

Correu: rodriguez.gairin@ub.edu

 

 


Juan-José Boté

Professor a temps complet

Correu: juanjo.botev@ub.edu

 

 


Marc Ambit

Professor associat

Formador i consultor freelance

Correu: marcambit@ub.edu

 


Mario Pérez-Montoro

Professor a temps complet

Correu: perez-montoro@ub.edu

 

 


Miquel Centelles

Professor a temps complet

Correu: miquel.centelles@ub.edu

 

 


Mireia Isabel Ribera Turro

Professora a temps complet

Correu: ribera@ub.edu

 

 


Noemí Roig Teixidó

Professora associada

Formadora y consultora de marketing digital y UX

Correu: noemiroig@ub.edu

 


Núria Ferran Ferrer

Professora a temps complet

Correu: nferranf@ub.edu

 

 


Ruben Alcaraz Martínez

Professor associat

EINA Centre Universitari de Disseny i Art de Barcelona

Correu: ralcaraz@ub.edu

 


Comparteix-ho: