University of Barcelona

Biomedicine

Teaching staff

Teaching staff

569886 Models Experimentals en Biomedicina  RAFAEL OLIVA VIRGILI roliva@ub.edu
569887 "From bench to bedside" Translació a la clínica dels avenços en recerca biomèdica.  Elena Escubedo Rafa eescubedo@ub.edu
   
569888 Comunicació científica Alex de la Sierra Iserte asierra@ub.edu
569889 Elaboració de Projectes de recerca  Antonio Felipe Campo afelipe@ub.edu
    Ana Planavila Porta aplanavila@ub.edu
569890 Bases moleculars i recerca en càncer Joan Gil  Santano  jgil@ub.edu
569891 Bases moleculars i recerca en Metabolisme, endocrinologia  Pedro F. Marrero pedromarrero@ub.edu
569892 Bases moleculars i recerca patologíes, infeccioses i inmunologia Ester Lozano Garcia  elozano@ub.edu
569893 Bases moleculars i recerca en Neurobiologia  Ana Mendez Zunzunegui mendezzu@ub.edu
Jordi Llorens jllorens@ub.edu
569894 Avenços en mecanismes moleculars de transformació cel.lular  M. Carmen Caelles ccaelles@ub.edu
Francesc Ventura  fventura@ub.edu
569895 Avenços en mecanismes moleculars implicats en la progressió o disseminació del càncer  Francesc Viñals  fvinals@ub.edu
Isabel Fabregat  ifabregat@ub.edu
569896 Teràpia i investigació translacional en càncer.  Neus Agell  neusagell@ub.edu
Albert Tauler tauler@ub.edu
569897 Bases moleculars, cel.lulars i fisiopatología de la diabetis  Manuel Vazquez mvazquezcarrera@ub.edu
569898 Bases moleculars, cel.lulars i fisiopatología de la obesitat  Francesc Villarroya fvillarroya@ub.edu
569899 Arteriosclerosi, dislipemies i patologíes cardiovasculars Juan C.Laguna Egea jclagunae@ub.edu
569900 Noves teràpies i investigació translacional en patologies  metabòliques Manuel Vazquez mvazquezcarrera@ub.edu
 Francesc Villarroya fvillarroya@ub.edu
Juan C.Laguna Egea jclagunae@ub.edu 
569904 Genòmoca i Proteòmica Carlos Ciudad cciudad@ub.edu
Josep Mª Estanyol  jmestanyol@ub.edu
573116 Bioinformàtica aplicada a Biomedicina  Gabriel Pons  gpons@ub.edu
569905 Cultius i enginyeria cel.lular  Manuel Reina  mreina@ub.edu
Marta Giralt mgiralt@ub.edu
569906 Tècniques d'hispatologia José  Garcia Valero  jgarcia@ub.edu
Gustavo Egea gegea@ub.edu
569907 Tècniques de microscòpia de flurescencia  Carles Rentero Alfonso  carles.rentero@ub.edu
Maria Calvo  Adamuz mariacalvo@ub.edu
569910 Cèl.lules mare i medicina regenerativa  Danel Tornero Prieto daniel.tornero@ub.edu
569911 Gestió R+D innovació  Xavier Testar   xtestar@ub.edu
573117 Envelliment i Senescència Joan Villarroya Terrade jvillarroya@ub.edu
575031 CRIBATGE D'ALT CONTINGUT: IMATGE I ANÀLISI DE DADES DE POBLACIONS CEL·LULARS Carles Rentero Alfonso  carles.rentero@ub.edu
Maria Calvo  Adamuz mariacalvo@ub.edu
573599 Epigènetica: Mecanismes i Aplicacions Manel Esteller Badosa
 
mesteller@ub.edu
569912 Treball Final de Master  Neus Agell  neusagell@ub.edu
Gabriel Pons  gpons@ub.edu
Albert Tauler tauler@ub.edu
       
       
569903 Models d'Experimentació animal.  CCIT-UB P. M.Teresa Rodrigo trodrigo@ub.edu
       
Share: