Calendari de preinscripció i matrícula a primer curs 2019-20

Preinscripció: del 3 al 7 de juny de 2019 a través d'internet o a les diverses seus de l'Àrea de Formació Complementària.

Consulteu la informació general de l'alumnat al següent enllaç.

Resultat del sorteig per l'assignació de places.

Matrícula assignatures obligatòries: del 13 al 28 de juny de 2019.

Matrícula assignatures optatives: presencialment el dia i l'hora assignat.

Inscrits en llista d'espera: Podran triar entre matricular-se presencialment en algun programa amb plaça disponible el dia assignat renunciant al lloc que ocupen a la llista d'espera o bé esperar a la finalització del període de matrícula per si han quedat places lliures al programa sol·licitat. Si la opció és fer el canvi a un programa amb places disponibles la matrícula només es pot realitzar presencialment. A partir del 30 de juny s'avisarà per SMS seguint l'ordre de la llista d'espera per cobrir les places que hagin quedat lliures.

Matrícula presencial a partir del 2 de juliol: en aquells programes amb plaça disponible.

ALIMENTACIÓ I GASTRONOMIA - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Programa amb places disponibles
Sessió orientativa
dimarts 25 de juny a les 12h aula 0.3 de Filologia
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
9 de setembre de 2019, de 16 a 20 h
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

ASTRONOMIA I METEOROLOGIA - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Consulteu la llista d'espera
Sessió orientativa
19 juny a les 17:00 "Sala Eduard Fontserè"
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

BELLES ARTS - GRUP A - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Consulteu la llista d'espera
Sessió orientativa
dimarts 18 de juny a les 12 del matí, a la sala d’actes Facultat de Belles Arts
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

BELLES ARTS - GRUP B - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Consulteu la llista d'espera
Sessió orientativa
dimarts 18 de juny a les 12 del matí, a la sala d’actes Facultat de Belles Arts
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

BENESTAR PERSONAL I SOCIAL - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Programa amb places disponibles
Sessió orientativa
dilluns 17 de juny de 13'30 a 14'30h a la Sala de Graus de la 3a planta Edifici de Migdia 1 Facultat d'Educació
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
18 de setembre de 2019, de 10 a 14 h
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

BIBLIOTEQUES I ARXIUS EN L'ERA DIGITAL - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Programa amb places disponibles
Sessió orientativa
dimarts 11 de juny a les 16 h Facultat de Biblioteconomia
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

BIOLOGIA: HOME I BIODIVERSITAT - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Consulteu la llista d'espera
Sessió orientativa
dilluns 17 a les 17 h a l’aula de graus (edifici aulari) de la Facultat de Biologia
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

CIÈNCIES DE LA SALUT - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Sessió orientativa
26 de juny a les 10h Aula 109 de l’aulari del campus de Bellvitge
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
16 de setembre de 2019, de 16 a 20 h
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

DRET I ESTAT SOCIAL - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Consulteu la llista d'espera
Sessió orientativa
19 de juny, 16h., aula D002 Facultat de Dret
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
19 de setembre de 2019, de 10 a 14 h
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

ECONOMIA SOCIAL - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Sessió orientativa
19 de juny a les 10 h a la Sala de Graus de la Facultat d’Economia i empresa (edifici 690).
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
13 de setembre de 2019, de 16 a 20 h
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

FILOSOFIA - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Consulteu la llista d'espera
Sessió orientativa
Divendres 14 de juny, de 10-12h, a la Sala Gran de la Facultat de Filosofia
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
13 de setembre de 2019, de 10 a 14 h
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

FILOSOFIA - Badalona - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Sessió orientativa
Divendres 14 de juny, de 10-12h, a la Sala Gran de la Facultat de Filosofia
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Edifici El Carme
Carrer Francesc Layret 78-82 - 08911 Badalona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
13 de setembre de 2019, de 10 a 14 h
Edifici El Carme
Carrer Francesc Layret 78-82 - 08911 Badalona

HISTÒRIA DE L'ART - Badalona - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Sessió orientativa
Dimarts 18 de juny, 10 hores, Facultat de Geografia i Història. Montalegre 6, 3a planta. AULA 306
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Edifici El Carme
Carrer Francesc Layret 78-82 - 08911 Badalona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
17 de setembre de 2019, de 10 a 14 h
Edifici El Carme
Carrer Francesc Layret 78-82 - 08911 Badalona

HISTÒRIA DE L'ART - GRUP A - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Consulteu la llista d'espera
Sessió orientativa
Dimarts 18 de juny, 10 hores, Facultat de Geografia i Història. Montalegre 6, 3a planta. AULA 306
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
17 de setembre de 2019, de 10 a 14 h
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

HISTÒRIA DE L'ART - GRUP B - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Consulteu la llista d'espera
Sessió orientativa
Dimarts 18 de juny, 16 hores, Facultat de Geografia i Història. Montalegre 6, 3a planta. AULA 306
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
17 de setembre de 2019, de 16 a 20 h
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

HISTÒRIA, SOCIETAT I TERRITORI - GRUP A - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Consulteu la llista d'espera
Sessió orientativa
Dimarts, 18 de juny, d'11:30-12:30h, aula 210 de la Facultat Geografia e Història
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
12 de setembre de 2019, de 10 a 14 h
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

HISTÒRIA, SOCIETAT I TERRITORI - GRUP B - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Consulteu la llista d'espera
Sessió orientativa
Dimarts, 18 de juny, d'11:30-12:30h, aula 210 de la Facultat Geografia e Història
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
12 de setembre de 2019, de 16 a 20 h
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

LLENGÜES I LITERATURES - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Consulteu la llista d'espera
Sessió orientativa
dimarts 18 de juny a les 11h a l’aula 0.1 de l’ edifici Carner (facultat filologia).
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
16 de setembre de 2019, de 10 a 14 h
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

PSICOLOGIA - Primer curs
Data i lloc de preinscripció
Per internet
del 3 al 7 de juny de 2019
Presencialment
del 3 al 7 de juny de 2019, de 10 a 14 h i de 16 a 20 h
A totes les seus de l'Àrea de Formació Complementària
Llista d'admesos
Llista d'admesos en el procés de preinscripció
Llista d'espera
Consulteu la llista d'espera
Sessió orientativa
dimarts 18 de juny a les 12h a la Sala de Graus de la Facultat de Psicologia
Data i lloc de matrícula
assignatures obligatòries
Per internet
del 13 al 28 de juny de 2019
Presencialment
Del 13 al 28 de juny de 2019
de 10 a 14h i de 16 a 20h.
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona
Data i lloc de matrícula
assignatures optatives
Presencialment
18 de setembre de 2019, de 16 a 20 h
Casa Jeroni Granell
Gran Via de les Corts Catalanes 582 - 08011 Barcelona

 

Informació i matrícula

  • Àrea de Formació Complementària - Universitat de l'Experiència