Logo Universitat de Barcelona Oficina de Mobilitat i Programes Internacionals imatge de maquetació
Castellano English OMPI UB  
Personal de l'Oficina de Mobilitat i Programes Internacionals
imatge de maquetació   imatge de maquetació
 

L'atenció al públic es farà:
- Estudiants outgoing: de dilluns a dijous de 10-13 hores amb cita prèvia: http://www.ub.edu/acad/cipr/indexGeneral.php?filtre=OMP001


- NIE: abans de demanar cita prèvia, si us plau, escriu un missatge a nie@ub.edu
Atenció presencial: de dilluns a dijous de 10-13 hores amb cita prèvia:
http://www.ub.edu/acad/cipr/indexGeneral.php?filtre=OMP002

 

Cap de l'oficina

 
Administració
Lucía Ruiz
lucia_ruiz@ub.edu
Tel.: 93 402 09 03
 
Mobilitat
Elòdia Guillamon
eguillamon@ub.edu
Tel.: 93 402 09 02
Begoña González
begonagonzalez@ub.edu
Tel.: 93 402 17 09
Rosa Segarra
rosa_segarra_marti@ub.edu
Tel.: 93 403 53 84
           
Carolina Mansilla
cmansilla@ub.edu
Tel.: 93 403 53 81

Mònica González
monica.gonzalez@ub.edu
Tel.: 93 403 53 80

Marta Arias
marta.arias@ub.edu
Tel.: 93 403 53 86
             
Alejandro Depares
erasmus@ub.edu
Tel.: 93 403 53 84
Laura Muntané
lauramuntane@ub.edu
Tel.: 93 403 53 81
 
Permisos de residència i estada / Acollida professors i investigadors convidats
nie@ub.edu
Anna Romero
aromero@ub.edu
Tel.: 93 403 55 62
Anabel Siles
asiles@ub.edu
Tel.: 93 403 55 62
Laura Muntané
lauramuntane@ub.edu
Tel.: 93 403 53 81
 
 
Programes Internacionals
Adreça: Baldiri i Reixac; Edifici Parc Científic; Torre D, 2a planta :: Mapa
Adreça electrònica: Projectes.erasmus@ub.edu
Luca Bertoglio
lbertoglio@ub.edu

Tel.: 93 403 50 08
Marta Mir
martamir@ub.edu
Tel.: 93 403 19 74
Begoña Navarrete
bnavarrete@ub.edu
Tel.: 93 403 37 03
Mariana Szefner
mszefner@ub.edu
Tel.: 93 403 99 79
 
 
Oficina de Mobilitat i Programes Internacionals
 
Pavelló Rosa (Recinte de la Maternitat)
Travessera de les Corts, 131-159
08028 Barcelona
Fax: 93 403 53 87
relacions.internacionals@ub.edu
Com arribar
 
imatge de maquetació    
imatge de maquetació
imatge de maquetació © Universitat de Barcelona Edició: OMPI
Última actualització o validació: 10.09.2021
imatge de maquetació