Cerca al directori

Col·lectiu o càrrec

Unitat

Paraula clau (nom/càrrec)

Personal docent i investigador

Professorat vinculat a Estudis Eslaus

Nom E-mail Telèfon Despatx
Cabal Guarro, Miquel miquelcabal@ub.edu 93 4034699 P 5.15
Castellví Vives, Juan joan.castellvi@ub.edu 93 4035651 P 5.17
Chen, Tsu-Yiu chentzuyiu@ub.edu Facultat Economia i Empresa  
Freixa Terradas, Pau paufreixa@ub.edu 93 4034699 P 5.15
García Sala, Ivan ivangarcia@ub.edu 93 4031371 P 5.16
Mejnartowicz, Agnieszka Anna amejnartowicz@ub.edu 93 4034699 P 5.15
Ruiz-Zorrilla Cruzate, Marc m.ruizzorrilla@ub.edu 93 4035651 P 5.17
Shatilov, Andrei andrei.shatilov@ub.edu 93 4034699 P 5.15
Zaynuldinov, AndreI andrei.zaynuldinov@ub.edu 93 4034699 P 5.15

Professorat vinculat a Francès

Nom E-mail Telèfon Despatx  
Azarian, Jenny jennyazarian@ub.edu 93 4035669 P 2.50  
Bassas Vila, Xavier bassas@ub.edu 93 4035669 P 2.50  
Espuny Monserrat, Janina janinaespuny@ub.edu 93 4035669 P 2.50  
Galy, Eva evagaly@ub.edu 93 4035663 P 2.53  
Joan Rodriguez, Meritxell meritxell.joan@ub.edu 93 4035666 P 2.47  
García Castanyer, M. Teresa mteresagarcia@ub.edu 93 4021839 P 2.53  
Mallart Brussosa mmallart@ub.edu 93 4035663 P 2.45  
Masó Illamola, Joana maso@ub.edu 93 4035666 P 2.47  
Peyrony,  Audrey audrey.peyrony@ub.edu 93 4035669 P 2.50  
Segarra Montaner, Marta martasegarra@ub.edu 93 4035666 P 2.47  
Vilaginés Serra, Eulalia evilagines@ub.edu 93 4021839 P 2.53  

Professorat vinculat a Italià

Nom                   

  Correu Telèfon           Despatx

Amella Vela, Francisco

  amella@ub.edu      93 4035654   P 2.39  
Ardolino, Francesco   ardolino@ub.edu 93 4035658   P 2.75
Aronica, Daniela   daniela_aronica@ub.edu 93 4039084   P 2.74
Camps Olivé, M. Assumpta   a.camps@ub.edu 93 4037027   P 2.70
Gavagnin, Gabriella   gavagnincapoggiani@ub.edu 93 4035659   P 2.38
Pinto, Raffaele   raffaelepinto@ub.edu 93 4035654   P 2.39
Luti, Francesco   francescoluti@ub.edu 93 4035654   P 2.39

Torrens Guerrini,  Rosa Maria

  rtorrens@ub.edu

93 4037025

  P 2.72 / 334 Economia i empresa

Professorat vinculat a Gallec-Portuguès

Nom E-mail Telèfon

Despatx

(edifici Josep Carner)

        
Comellas Casanova, Pere perecomelles@ub.edu 93 4039753
93 4034693
5.12  
Fernández González, Camilo camilofernandez@ub.edu 93 4035653 3.9  
González Fernández, Helena helenagonzalez@ub.edu 93 4035653 3.9  
Lama López, María Xesús lama@ub.edu 93 4039753
93 4034693
5.12  
Losada Soler, Elena losada@ub.edu 93 4035661 3.8  

Nicolau Jiménez, Adriana

  93 4035653 3.9  
Soler Quintana, Isabel isabelsoler@ub.edu

93 4039753
93 4034693

5.12  

 

Professorat vinculat a Lingüística Anglesa i Literatura Anglesa

Nom E-mail Telèfom        Despatx Secció
Aliaga García, Cristina cristinaasliaga@ub.edu 93 4037217        P 2.2 Lingüística Anglesa
Alonso Breto, Isabel alonsobreto@ub.edu 93 4035677 P 2.12 Literatura Anglesa
Alsina Risquez, Cristina alsina@ub.edu 93 4035688 P 2.15 Literatura Anglesa
Andres González, Rodrigo rodrigoandres@ub.edu 93 4035688 P 2.15 Literatura Anglesa
Aragay Sastre, Mireia aragay@ub.edu 93 4035685 P 2.9 Literatura Anglesa
Arbués, Cristina cristina.arbues@ub.edu 93 4035658 P 2.75 Literatura Anglesa
Barón Parés, Julia juliabaron@ub.edu 93 4035674 E 2.3 Lingüística Anglesa
Bosch Vilarrubias, Marta marta_bosch@ub.edu 93 4035668 P 2.48 Literatura Anglesa
Castaño Castaño, Emilia e.castaño@ub.edu 93 4035680 E 2.5 Lingüística Anglesa
Celaya Villanueva, María Luz mluzcelaya@ub.edu 93 4035678 P 2.8 Lingüística Anglesa
Cerviño Povedano, Eva evervino@ub.edu 93 4037217 P 2.2 Lingüística Anglesa
Comelles Pujades, Elisabet elicomelles@ub.edu 93 4035674 E 2.3 Lingüística Anglesa
Escoda, Clara clescodag@ub.edu 93 4035685 P 2.9 Literatura Anglesa
Feijoo, Sara sfeijoo@ub.edu 93 4035681 P 2.5 Lingüística Anglesa
Forcadell, Montserrat forcadell@ub.edu 93 4035678 P 2.8

Lingüística Anglesa

Gilabert, Roger rogergilabert@ub.edu 93 4035688 P 2.15 Lingüística Anglesa
Gómez Méndez, Raquel raquelgomezmendez@ub.edu 93 4035691 E 2.9 Lingüística Anglesa
Green, Jasmin jasminegreen@ub.edu 93 4021076  326, Economia i Empresa Lingüística Anglesa
Haiduch, Sonia sonia.haiduc@ub.edu 93 4037217 P 2.2  
Hilferthy, Joseph hilferty@ub.edu 93 4020131 P 2.23 Lingüística Anglesa
Laso Martin, Natalia Judith njlaso@ub.edu 93 4035674 E 2.3 Lingüística Anglesa
Levkina, Mayya mayya.levkina@ub.edu 93 4035668 P 2.48 Lingüística Anglesa
López Sánchez, Gemma gemma_lopez@ub.edu 93 4035681 E 2.7 Literatura Anglesa
Massana Vidal, Elisabeth emassana@ub.edu 93 4035668 P 2.48 Literatura Anglesa
Miralpeix, Inmaculada imiralpeix@ub.edu 93 4035683 P 2.13 Lingüística Anglesa
Miret Pallarols, Marc m.miret@ub.edu 93 4035681 E 2.7 Lingüística Anglesa
Monforte, Enric enric.monforte@ub.edu 93 4039368 P 2.3 Literatura Anglesa
Mora Bonilla, Joan Carles mora@ub.edu 93 4035684 P 2.6 Lingüística Anglesa
Moya Gutierrez, Ana anamoya@ub.edu 93 4035683 P 2.13 Literatura Anglesa
Muñoz Lahoz, Carmen munoz@ub.edu 93 4035683 P 2.13 Lingüística Anglesa
Ortega Arévalo, Dolors dolors.ortega@ub.edu 93 4035677 P 2.12 Literatura Anglesa
Ortega Duran, Mireia m.ortega@ub.edu 93 4035681 P 2.5 Lingüística Anglesa
Ortega Montero, Oscar oscar.ortega@ub.edu 93 4035677 P 2.12 Literatura Anglesa
Ortega, Marta marta_ortega@ub.edu 93 4035677 P 2.12 Literatura Anglesa
Ortells, Xavier xavier.ortells@ub.edu 93 4035688 P 2.15 Literatura Anglesa
Phillips, William billphillips@ub.edu 93 4039287 P 2.15 Literatura Anglesa
Renes, Martin mrenes@ub.edu 93 4035681 E 2.7 Literatura Anglesa
Requena Pelegrí, Teresa teresa_requena@ub.edu 93 4035687 P 2.14 Literatura Anglesa
Rion, Rosanna rrion@ub.edu 93 4039368 P 2.3 Lingüística Anglesa
Rolf, Debora deborahrolph@ub.edu 93 4037217 P 2.2 Lingüística Anglesa
Roquet Pugès, Helena helenaroquet@ub.edu     Lingüística Anglesa
Ruiz Cirlot, Andrea andrearuizcirlot@ub.edu   Facultat Economia i Empresa Lingüística Anglesa
Sánchez Belmonte, Juan Jose juanjosanchezb@ub.edu 93 4035681 E 2.7 Lingüística Anglesa
Seguro, Isabel isabelseguro@ub.edu 93 4035668 P 2.48 Literatura Anglesa
Serrano Serrano, Raquel raquelserrano@ub.edu 93 4035679 P 2.7 Lingüística Anglesa
Stone, John john.stone@ub.edu 93 4035674 E 2.3 Literatura Anglesa
Tordecilla, Edna edna.tordecilla@ub.edu 93 4037217 P 2.2 Lingüística Anglesa
Tragant Mestres, Elsa tragant@ub.edu 93 4035680 E 2.5 Lingüística Anglesa
Vasylets, Olena vasylets@ub.edu 93 4035679 P 2.7 Lingüística Anglesa
Ventura Campos, Aaron venturaa@ub.edu 93 4035681 E 2.7 Lingüística Anglesa
Verdaguer Clavera, Isabel i.verdaguer@ub.edu 93 4035687 P 2.14 Lingüística Anglesa
Winstanley, Laura Frances laura.winstanley@ub.edu 93 4035681 E 2.7 Lingüística Anglesa
Comparteix-ho:

Horaris de tutoria

  • Recordeu consultar el campus virtual!