Membres

Personal

Consulta el conjunt del departament agrupat en les respectives adscripcions laborals. 

Kavan Ahmadi Pre-doc Òptica k1ahmadi(a)ub.edu
Isabel Caballero Pre-doc Meteorologia icaballero(a)meteo.ub.edu
Enric Casellas Pre-doc Meteorologia enric.casellas(a)meteo.ub.edu
Laura Esbrí Pre-doc Meteorologia lesbri(a)ub.edu
Albert García Pre-doc Meteorologia albert.garcia(a)meteo.ub.edu
Montserrat Llasat Tècnica de recerca Meteorologia mllasat(a)meteo.ub.edu
Froila Palmeiro Post-doc Meteorologia fm.palmeiro(a)ub.edu
Erika Pardo Tècnica de recerca Meteorologia erikapardolozano(a)ub.edu
Jerson Jair Peralta Pre-doc FAiEF jperalta1986(a)gmail.com
Marcos Pérez Pre-doc Òptica mperezav7(a)alumnes.ub.edu
Mario Rodrigo Pre-doc Meteorologia mrodrigo(a)ub.edu
Oriol Rodríguez Pre-doc Meteorologia orodriguez(a)meteo.ub.edu
Àngela Rosell Pre-doc Meteorologia arosell(a)meteo.ub.edu
Thomas Tom Pre-doc FAiEF thomastom(a)ub.edu
Marc Torres Pre-doc FAiEF mtorres(a)zanini.com

Nom Cognoms  
Oscar Oriol Alonso oscaralonso(a)ub.edu
Maria Teresa Fraile maitefraile(a)ub.edu
Francisco Romero fromero(a)ub.edu
Claudia Sainz claudiasainz(a)ub.edu

 

Comparteix-ho: