Esteu aquí

Equip docent i investigador

Nom Hores de visita Despatx
Dra. Cristina Alsina Rísquez alsina@ub.edu Q1: dimecres 12-13 i 16-17 | Q2: dilluns 18-19 P2.15, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dra. Mireia Aragay aragay@ub.edu Q1: dilluns 17:30-18:30 | Q2: dilluns 16-17 P2.9, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Tutoria de TFM
Dr. Francesco Ardolino ardolino@ub.edu Q1: dimarts 11-12 i 16.30-17.30 | Q2: visites concertades per correu electrònic P2.75, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dra. Clara Escoda clescodag@ub.edu Q1: dimecres 16.30-17.30 | Q2: dimarts 10-11 P2.7, 2a planta, Pati Lletres Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dra. Helena González Fernández helenagonzalez@ub.edu Q1: dimarts 17:30-19:30 i visites concertades per correu electrònic | Q2: dimarts 16-18 i visites concertades per correu electrònic 3.9, 3a planta, Edifici Josep Carner Docent, Tutoria de TFM
Dra. Maria Grau maria.grau@ub.edu Q2: dimecres 12–13 P2.3, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Sonia Haiduc sonia.haiduc@ub.edu Dimarts 13:30-14:30 P2.2 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dra. Elena Losada Soler losada@ub.edu Q1: dimarts 17-19 3.8, 3a planta, Edifici Josep Carner Docent, Tutoria de TFM
Dra. Joana Masó maso@ub.edu Q1: dijous 13:30-14:30 P2.47, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dra. Dolors Ortega dolors.ortega@ub.edu Q1: dilluns 16:30-17:30 P2.12, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent
Dra. Gemma Pellissa gemmapellisa@ub.edu Q1: 16.30-17.30h | Q2: visites concertades per correu electrònic 3.13 Edifici Josep Carner, 3a planta Docent, Tutoria de TFM
Dra. Mònica Rius Piniés monica_rius@ub.edu Q1: visites concertades per correu electrònic | Q2: dimarts 15-16 E1.14, 1a planta, altell, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dra. Amaranta Sbardella Q1: dimarts 16-17 Docent
Dra. Marta Segarra Montaner martasegarra@ub.edu Visites concertades per correu electrònic Docent, Tutoria de TFM
Dra. Marisa Siguan marisasiguan@ub.edu Q2: 13-14 P2.20, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dr. John Stone john.stone@ub.edu E2.3, 2a planta, altell, Pati Lletres, Edifici Històric Docent
Dra. María Teresa Vera-Rojas mtvera@filcef.udl.cat Tutoria de TFM
Dra. Loreto Vilar mlvilar@ub.edu Q1: dilluns 15-16 i visites concertades per correu electrònic P2.20, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM