Esteu aquí

Equip docent i investigador

Nom Hores de visita Despatx
Dra. Cristina Alsina Rísquez alsina@ub.edu Dilluns 10-11 i 16-17 P2.15, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dr. Rodrigo Andrés rodrigoandres@ub.edu P2.15, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dra. Mireia Aragay aragay@ub.edu P2.09, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Tutoria de TFM
Dr. Francesco Ardolino ardolino@ub.edu Q1: dimarts 16.30-17.30; dijous17.30-18.30 | Q2: dimecres 15.30-17.30 P2.75, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dra. Clara Escoda clescodag@ub.edu Q1: dimecres 16.30-17.30 | Q2: dimarts 10-11 P2.7, 2a planta, Pati Lletres Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dra. Helena González Fernández helenagonzalez@ub.edu Q1: dimecres 17:30-19:30 | Q2: visites concertades per correu electrònic 3.9, 3a planta, Edifici Josep Carner Docent, Tutoria de TFM
Dra. Maria Grau maria.grau@ub.edu Q1: visites concertades per correu electrònic | Q2: dimecres 12-13 E2.3, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Sonia Haiduc sonia.haiduc@ub.edu Q1: dimarts 11-12 h. P2.2 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dra. Elena Losada Soler losada@ub.edu Q1: dilluns i dimecres 16:30-17:30 | Q2: visites concertades per correu electrònic 3.8, 3a planta, Edifici Josep Carner Docent, Tutoria de TFM
Dra. Joana Masó maso@ub.edu Q2: visites concertades per correu electrònic P2.47, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dra. Gemma Pellissa gemmapellisa@ub.edu Q1: 16.30-17.30h | Q2: visites concertades per correu electrònic 3.13 Edifici Josep Carner, 3a planta Docent, Tutoria de TFM
Dra. Mònica Rius Piniés monica_rius@ub.edu Q1: visites concertades per correu electrònic | Q2: dimarts 12:30-13:30 E1.14, 1a planta, altell, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dra. Marta Segarra Montaner martasegarra@ub.edu Q1: visites concertades per correu electrònic Docent, Tutoria de TFM
Dra. Marisa Siguan marisasiguan@ub.edu Q2: visites concertades per correu electrònic P2.20, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM
Dra. Loreto Vilar mlvilar@ub.edu Q1: dilluns 12.30-13.30 | Q2: dilluns 10-11 P2.20, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric Docent, Tutoria de TFM