Secció departamental de Botànica

Personal

PROFESSORAT I INVESTIGADORS (PDI)

Catedràtics d'universitat

Dr. Joan Vallès Xirau. correu-e: joanvalles@ub.edu

Dr. Cèsar Blanché Vergés. correu-e: cesarblanche@ub.edu

Professors titulars d'universitat

Dra. M. Carme Barceló Martí. correu-e: mbarcelo@ub.edu

Dr. Carles Benedí Gonzàlez. correu-e: cbenedi@ub.edu

Dra. Amelia Gómez Garreta. correu-e: ameliagomez@ub.edu

Dr. Joan Martín Villodre. correu-e: jomartinv@ub.edu

Dr. Joan Simon Pallisé. correu-e: joansimon@ub.edu

Professors agregats

Dra. Maria Bosch Daniel. correu-e: mariabosch@ub.edu

Dr. Jordi Rull Lluch. correu-e: jordirull@ub.edu

Professors emèrits

Dr. Julià Molero Briones. correu-e: jmolero@ub.edu  

Investigadora postdoctoral Ramon y Cajal

Dra. Oriane Hidalgo Grani. correu-e: orianehidalgo@ub.edu

 

 

 

Personal Administratiu:

Auxiliar Administratiu:

Sr. Eduard Calvet Méndez. correu-e: ecalvet@ub.edu

Personal Tècnic:

Tècnica especialista de laboratori:

Sra. Pilar Fernández Baena. correu-e: mpfernandez@ub.edu

Conservador (Herbari BCN) - Recol·lector:

Sr. Josep Vicens Fandos. correu-e: vicens@ub.edu

Tècnic especialista de laboratori:

Sr. Marius Mumbrú Masip. correu-e: mariusmumbru@ub.edu

Tècnica especialista de laboratori:

Sra. Montserrat Sánchez Climent. correu-e: sanchezcliment@ub.edu

Sra. Joana Aragay Soler. correu-e: j.aragay@gmail.com

Dr. Giancarlo Bellisimo. correu-e: gbellisimo@unipa.it

Dra. Esperança Carrió Cabrer. correu-e: e.carrio@ub.edu

Olivier De Clerck. correu-e: odclerck@gmail.com

Dra.Sonia Garcia Gimenez. correu-e: sphaeromia@gmail.com

Dr. Jordi López Pujol. correu-e: jlopezpu@gmail.com

Sr. Jon Marín. correu-e: jmeirin@gmail.com

Dr. Toni Manghisi. correu-e: toni.manghisi@gmail.com

Dra. Noemí Montes Moreno. correu-e: nmontes@ub.edu

Dra. Montse Parada Soler. correu-e: montse.parada@gmail.com

Sra. Carolina Pena. correu-e: carolina.pena@uautonoma.cl

Dra. Noemí Salvador Soler. correu: noemi.salvador@uautonoma.cl

Dra. María Sanz González. corrreu-e: mariasanz@ub.edu

Dr. Jaume Pellicer Moscardó. correu-e: jaumepellicer@ub.edu

Frédérique Steen. correu-e: Frederique.Steen@UGent.be

Inga Kjersti Sjøtun. correu-e: Kjersti.Sjotun@uib.no

 

 

 

Sra. Airy Gras Mas. correu-e: agras@ub.edu

Sr. Rafael Martín Martín. correu-e: ginkopsida@gmail.com

Sr. Sergi Massó Alemán. correu-e: sergimasso@gmail.com

Sra. Maria Renée Orellana Rios: correu-e: renee.orellana@ub.edu

Dr. Juan A. Seoane Camba.

Dra. María Concepción Hernández Marine.

Dra. Mª Antonia Ribera Siguan.

Dra. Maria Suárez Cervera.

Dra. Anna M. Rovira López..

 

Comparteix-ho: