Secció departamental de Botànica

Personal

PROFESSORAT I INVESTIGADORS (PDI)

Catedràtics d'universitat

Dr. Cèsar Blanché Vergés correu-e: cesarblanche@ub.edu

Dr. Joan Vallès Xirau correu-e: joanvalles@ub.edu

Professors titulars d'universitat

Dra. M. Carme Barceló Martí correu-e: mbarcelo@ub.edu

Dr. Carles Benedí Gonzàlez correu-e: cbenedi@ub.edu

Dra. Amelia Gómez Garreta correu-e: ameliagomez@ub.edu

Dr. Joan Simon Pallisé correu-e: joansimon@ub.edu

Professors agregats

Dra. Maria Bosch Daniel correu-e: mariabosch@ub.edu

Dr. Jordi Rull Lluch correu-e: jordirull@ub.edu

Professor associat

Dr. Daniel Vitales Serrano correu-e: dvitales@ub.edu 

 

 

 

 

 

Personal administratiu:

Auxiliar administratiu:

Eduard Calvet Méndez. correu-e: ecalvet@ub.edu

Personal tècnic:

Tècnica especialista de laboratori:

Montserrat Sánchez Climent. correu-e: sanchezcliment@ub.edu

Conservador (Herbari BCN) - Recol·lector:

Josep Vicens Fandos. correu-e: vicens@ub.edu

Tècnic especialista de laboratori:

Marius Mumbrú Masip. correu-e: mariusmumbru@ub.edu

Joana Aragay Soler correu-e: j.aragay@gmail.com

Giancarlo Bellisimo correu-e: gbellisimo@unipa.it

Esperança Carrió Cabrer correu-e: e.carrio@ub.edu

Ugo D'Ambrosio Palau correu-e: ugotopia@yahoo.com

Olivier De Clerck correu-e: odclerck@gmail.com

Sonia Garcia Gimenez. correu-e: sphaeromia@gmail.com

Teresa Garnatje Roca correu-e: tgarnatje@gmail.com

Airy Gras Mas correu-e: agrasmas@gmail.com

Oriane Hidalgo Grani correu-e: orianehidalgo@ub.edu

Inga Kjersti Sjøtun correu-e: Kjersti.Sjotun@uib.no

Jordi López Pujol correu-e: jlopezpu@gmail.com

Toni Manghisi correu-e: toni.manghisi@gmail.com

Jon Marín correu-e: jmeirin@gmail.com

Rafael Martín Martín. correu-e: ginkopsida@gmail.com

Noemí Montes Moreno correu-e: nmontes@ub.edu

Montse Parada Soler correu-e: montse.parada@gmail.com

Jaume Pellicer Moscardó correu-e: jaumepellicer@ub.edu

Carolina Pena correu-e: carolina.pena@uautonoma.cl

Noemí Salvador Soler correu: noemi.salvador@uautonoma.clÇ

Sonja Siljak-Yakovlev correu-e: sonja.yakovlev@u-psud.fr

Frédérique Steen correu-e: Frederique.Steen@UGent.be

 

 

 

 

 

 

Jacint Altimiras Rosell. correu-e: jacint.altimiras@gmail.com

Cristina Blasco Torres correu-e: crblasct46.alumnes@ub.edu

Raquel González Dunford. correu-e: rgdunford@gmail.com

Juan Manuel Marín Fernández correu-e: jmeirin@gmail.com

Sergi Massó Alemán. correu-e: sergimasso@gmail.com

Maria Renée Orellana Rios.correu-e: renee.orellana@ub.edu

Catalina Rodriguez Seguel.correu-e: crodriguezs@magister.ucsc.cl

Dra. María Concepción Hernández Mariné

Dr. Joan Martín Villodre

Dr. Julià Molero Briones

Dra. Mª Antonia Ribera Siguan

Dra. Anna M. Rovira López

Dra. Maria Suárez Cervera

 

 

 

Comparteix-ho: