Secció de Processos Artístics i d’Edició

Actualització: 03/11/2022

  • Director/a Departament: Eloi Puig
  • Coordinador/a: Cristina Pastó
  • Repres. del PAT: Marta Negre
  • Repres. del Consell d’Estudis: Marta Negre
  • Repres. Comissió de Cultura: Oscar Padilla
  • Repres. altra professorat a Permanent: Jordi Morell
  • Repres. C. Dinamització Lingüística: Cristina Pastó (presidenta)
  • Repres. C. Igualtat:
  • Repres. C. Tecnologies: Marta Negre
  • Comssió Doctorat: Marta Negre i Cristina Pastó
  • Mestres de taller. Montse Carreño, David Curto, Gerard Espí

Plantilla:

La secció de Processos Artístics i d'Edició està formada per una plantilla de:

  • 16 Associats/des
  • 4 Inv. Predoc
  • 2 Lectors/es
  • 1 Col.laborador/a Doctor/a
  • 4 Agregats/des
  • 2 Titular
  • 1 Catedràtics/ques
1 Agustí Camí, M. Eugènia Agregat/da SH euagusti@ub.edu
2 Batalla Tasies, Nuria Associat/da 6p nbatalla@ub.edu
3 Bielsa Mialet, Jordi Associat/da 6p jbielsa@ub.edu
4 Cantalozella Planas, Joaquim Agregat/da jcantalozella@ub.edu
5 Carreño Delgado, Montserrat Associat/da 6p montsecarreno@ub.edu
6 Feliu Fabra, Mireia Lector/a mireiafeliu@ub.edu
7 Figueras Ferrer, Eva Catedràtic/a efigueras@ub.edu
8 Fuertes Torrijo, Marta Associat/da 4p mfuertestorrijo@gmail.com
9 Gamero Casellas, Adrià Associat/da 6p adria_gamero@ub.edu
10 García Membrado, Miquel Associat/da 6p mfuertes@ub.edu
11 Griera Padrosa, Rafel Associat/da 6p rgriera@ub.edu
12 Martín Martín, Patricia Associat/da 6p martin.patricia@ub.edu
13 Millan Solsona, Jonathan Associat/da 6p jonathanmillan@ub.edu
14 Milne, Jo Associat/da 6p jomilne@ub.edu
15 Minguell Mària, Teresa Inv. Predoc teresawminguell@ub.edu
16 Morell Rovira, Jordi Lector/a jordi.morell@ub.edu
17 Moretó Alvarado, Laia Inv. Predoc laiamoreto@ub.edu
18 Muñoz López, Raquel Associat/da 6p raquelmunoz@ub.edu
19 Negre Buso, Marta Agregat/da martanegre@ub.edu
20 Nilausen Greiber, Rasmus Associat/da 2p nilausen@ub.edu
21 Padilla Macho, Oscar Titular padillaosc@ub.edu
22 Pastó Aguila, Cristina Agregat/da cripasto@ub.edu
23 Pié Barba, Marcel Associat/da 4p marcelpiebarba@ub.edu
24 Pimiento Moral, Mercedes Inv. Predoc mercedespimiento@ub.edu
25 Puig Mestres, Eloi Titular puigme@ub.edu
26 Ristol Orriols, Xavier Associat/da 6p xaviristol@ub.edu
27 Sánchez Flores, Jesús M. Associat/da 6p txumasanchez@ub.edu
28 Selvas Gardeñas, Sergi Associat/da 6p sergiselvas@ub.edu
29 Velo Fernandez, Lúa Associat/da 6p luavelo@ub.edu
30 Vila Pou, Eva Col·laborador/a Doctor/a evavilapou@ub.edu