Secció de Produccions d’Art Contemporani

Actualització: 03/11/2022

  • Coordinador/a: Massimo Cova
  • Repres. C. Permanent: Javier Lozano
  • Repres. del PAT: Àngels Viladomiu
  • Repres. del Consell d’Estudis: Albert Valera
  • Repres. Comissió de Cultura: Massimo Cova
  • Repres. altra professorat a Permanent: Antònia del Rio
  • Repres. C. Dinamització Lingüística: Teresa Pera
  • Repres. C. Igualtat: Eva Marín (Secretària)
  • Repres. C. Tecnologies:  Javier Lozano
  • Comissió Doctorat: Josep Cerdà

Plantilla:

La secció de Produccions d'Art contemporani està formada per una plantilla de:

  • 25 Associats/des
  • 5 Lectors/es
  • 2 Agregats/des
  • 5 Titulars
  • 2 Catedràtics/ques
1 Aicart Dolz, Sandra Associat/da 6p sandraaicart@ub.edu
2 Ángela Palacios Ramírez Associat/da 4p angelapalacios@ub.edu
3 Anglès Cacha, Marc Associat/da 6p marcangles@ub.edu
4 Anson Fradera, Marti Associat/da 6p martianson@ub.edu
5 Bisbe De La Fuente, Luis Lector/a luisbisbe@ub.edu
6 Broto Lerma, Luz Associat/da 3p luzbroto@ub.edu
7 Causadias Domingo, Isabel Associat/da 6p icausadias@ub.edu
8 Cerdá Ferre, Josep M. Catedràtic/a cerda@ub.edu
9 Chust Peters, Daniel Associat/da 6p danielchustpeters@ub.edu
10 Coll Florit, Antonia Titular toniacoll@ub.edu
11 Cova , Massimo Lector/a mcova@ub.edu
12 Cusachs Colomer, M. Asuncion Associat/da 6p mariacusachs@ub.edu
13 Del Río Capdepera, Antònia Associat/da 6p a.delrio@ub.edu
14 Farran Nicolau, Gemma Associat/da 6p gfarran@ub.edu
15 Fernández Pons, Luis Associat/da 6p luis-fernandez-pons@ub.edu
16 Gimenez Froiz, Regina Associat/da 6p reginagimenezfroiz@ub.edu
17 Gonzalo Carbo, Antonio Titular antonigonzalo@ub.edu
18 Grau Armengol, Matilde Associat/da 6p matildegrau@ub.edu
19 Gual Sole, Nuria Titular nuriagual@ub.edu
20 Lasurt Bachs, Lola Associat/da 6p lolalasurt@ub.edu
21 López Juan, Aramis Enrique Lector/a aramis.lopez@ub.edu
22 López Páez, Montserrat Agregat/da montserratlopezpaez@ub.edu
23 Lozano Vilardell, Fco. Javier Titular jlozano@ub.edu
24 Mangrané Mora, Mercedes Associat/da 6p mercedesmangrane@ub.edu
25 Marín Peinado, Eva Associat/da 6p evamarin@ub.edu
26 Martín Llavaneras, Xavier Associat/da 6p martinllavaneras@ub.edu
27 Matamoros Angles, Vicent Associat/da 6p v_matamoros_angles@ub.edu
28 Nogué Font, Àlex Catedràtic/a alexnogue@ub.edu
29 Ortega López, Antonio Associat 3p antonio.ortega@ub.edu
30 Parramón Arimany, Ramón Lector/a SH rparramon@ub.edu
31 Pera Hospital, Teresa Associat/da 6p teresapera@ub.edu
32 Plana Marques, Jordi Associat/da 4p jplana@ub.edu
33 Polo Martin, Carlota Associat/da 6p carlotapolo@ub.edu
34 Ruiz Carulla, Martí Lector/a marti.ruiz@ub.edu
35 Sard Valor, M. Amparo Associat/da 6p amparosard@ub.edu
36 Trigo Jimenez, Ricardo Associat/da 6p ricardotrigo@ub.edu
37 Ubalde Buenafuente, Merce Associat/da 4p merceubalde@ub.edu
38 Valera Garcia, Alberto Titular avalera@ub.edu
39 Viladomiu Canela, M. Àngels Agregat/da SH aviladomiu@ub.edu