Consells d'estudis

Introducció

A continuació, trobareu enumerats els membres dels Consell d'Estudis de cada ensenyament de la Facultat.

Cap d'Estudis

Dra. Carme Junqué Plaja
 

Secretari

Prof. Jose Maria Miro Meda
 

Professors representants dels Departaments
  • Departament de Biomedicina

Dra. Rosa Aligué Alemany
Dr. Rafael Oliva Virgili
Dra. Esther Perez Navarro
Dr. Josep Saura Martí  (convidat)

  • Departament de Cirurgia i Especialitats Medicoquirúrgiques

Dr. Castelo-Branco Flores, Camil
Dra. Fortuny Guasch, Clàudia
Dr. Fuster Obregon, Josep
Dr. Navarro Ponz, Alfons
Dr. Prats Galino, Alberto

  • Departament de Fonaments Clínics
    Dra. Maria Begoña Campos Bonilla
    Dr. Alberto Biete Sola
    Dr. Sergio Mas Herrero
     
  • Departament de Medicina
    Dr. Josep M. Cots Yago
    Dr. Xavier Forns Bernhardt
    Dr. Andreu Prat Marin
    Dr. Josep Maria Miró Meda
    Dra. Carme Junqué Plaja

 

Alumnes representants

Albert Ruiz Rosales
Anna Torrico Garcia
Carlos Aragón Garcia
Clàudia Balcells Quintana
Francisco Angás Muxí
Gerard Dueñas Cuatrecasas
Gerard Solé Martínez
Guillem Urquijo Fernández
José Maria Bausali Felices
Lucia Cavero Carmon
Mar Niella Bellot
Martina Barberà Bellés
Regina Callejón Baño
Sergi Salmeron Morales
Víctor Garcia Peña
Yeray Susan Chil
 

 Personal d'Administració i Serveis

Carmela Ruz Carrillo (amb veu i sense vot)

 

Per a més informació, podeu consultar el reglament

Cap d'Estudis

Dr. Fernando Alcaide F. De Vega
 

Secretari

M. Carmen Cabellos Mínguez
 

Professors representants

Dr. Josep M. Cruzado Garrit
Dr. Jordi Dorca Sargatal
Dra. Pepita Giménez Bonafé
Dra. Cristina Gutiérrez Miguelez
Dr. Josep M. Menchón Magriñá
Dr. Gabriel Pons Irazazábal

 

Alumnes representants

Alex Alcaide Aldeano
Roger Bel Aguilella
Daniel Carrillo Canales
Maria Hidalgo Sanuy
Marc Para Mateu
Núria Trullén Malaret

 

Personal d'Administració i Serveis 

Rosa Ramírez Clapera (amb veu i sense vot) 

 

Per a més informació, podeu consultar el reglament.

Cap d'Estudis

Jordi Martínez Gomis
 

Professors representants

Esther Berástegui Jimeno
Jordi Bermúdez Mas
Josep Enric Espasa Suárez de Deza
Albert Estrugo Devesa
Víctor Fernández Dueñas
Cèlia García Martínez
José López López
M. Cristina Manzanares Céspedes
Roman Pallarès Giner
Maria Peraire Ardèvol
Carles Subirà Pifarré
Josep Ustrell Torrent
Francesc Ventura Pujol
Vacant
Vacant

 

Alumnes representants

Jordi Cadellans Solé
Cristina Caparrós Navarro
Carlos Castellanos Rojas
Emilio Javier Cruz Alonso
Pablo Doreste López
Radwan Faraji Zinou
Joaquin García Verde
Dumitu Gortopan Bulgac
Garla Jiménez Giménez
Lina Kana'an Ismail
Laura López Sanz
Ana Martínez Barnés
Yamil Salazar Salazar
Vacant
Vacant
Vacant
 

Personal d'Administració i Serveis 

Jordi Albella Rubio (amb veu i sense vot) 

Cap d'Estudis

Mª Rosa Rozas García
 

Professors representants

Luís Basco Prado
Laura de la Cueva Ariza
Núria Fabrellas Padrés (Clínic)
Ana Belén Fernández Cervilla
Mª Carmen Moreno Arroyo
Amparo del Pino Gutiérrez
Dolors Rodríguez Martín
Mª Ángeles Saz Roy

 

Alumnes representants

Carmen Cañas Aranda
Arnau Caparrós Aceituno
Gemma Cervero Martínez
Yolanda Camuñez Ruiz
Anna Fernández López
Dani García Martínez (Clínic)
Cristina Losa Llorente
Gina Martinell Chicano
Laura Martínez Gómez

 

 Personal d'Administració i Serveis

Ricardo Bernardo Vallés (amb veu i sense vot)

Cap d'Estudis

Joan Blasi Cabús
 

Secretari

Josep M. De Anta Vinyals
 

Professors representants

Soledad Alcántara Horrillo
Rosa M. Aligué Alemany
Ana Angulo Aguado
Ramon Bartons Bach
Josep Maria Canals Coll
Esteve Fernández Muñoz
Patricia Gasso Astorga
Julià González Martín
Virginia Nunes Martínez
Jose Carlos Perales Losa
Jordi To Figueres

 

Alumnes representants

Margalida Isabel Campaner Socias
Marta Maria Ferrer Roig
Maria Fidel Lledo
Bernat Garcia Adan
Andoni González Maestro
Mark Gutiérrez Pareja
Gerard Romero Sola
Jose Luís Tomás Serrano
 

Personal d'Administració i Serveis 

Rosa Ramírez Clapera (amb veu i sense vot) 

 

Per a més informació, podeu consultar el reglament.