Consells d'estudis

Introducció

A continuació, trobareu enumerats els membres dels Consell d'Estudis de cada ensenyament de la Facultat.

Cap d'Estudis

Dra. Carme Junqué Plaja
 

Secretari

Prof. Jose Maria Miro Meda
 

Professors representants dels Departaments
  • Departament de Biomedicina
    Dr. Jorge L. Pales Argullós
    Dra. Esther Pérez Navarro
    Dr. Josep Saura Martí
     
  • Departament de Cirurgia i Especialitats Medicoquirúrgiques
    Dr. Alberto Prats Galino
    Dr. Camil Castelo-Branco Flores
    Dra. Claúdia Fortuny Guasch
    Dr. Alfons Navarro Ponz
    Dr. Ricardo Casaroli Marano
     
  • Departament de Fonaments Clínics
    Dra. Maria Begoña Campos Bonilla
    Dr. Alberto Biete Sola
    Dr. Sergio Mas Herrero
     
  • Departament de Medicina
    Dr. Josep M. Cots Yago
    Dr. Xavier Forns Bernhardt
    Dr. Andreu Prat Marin
    Dr. Josep Maria Miró Meda
    Dra. Carme Junqué Plaja

 

Alumnes representants

Albert Ruiz Rosales
Anna Torrico Garcia
Carlos Aragón Garcia
Clàudia Balcells Quintana
Francisco Angás Muxí
Gerard Dueñas Cuatrecasas
Gerard Solé Martínez
Guillem Urquijo Fernández
José Maria Bausali Felices
Lucia Cavero Carmon
Mar Niella Bellot
Martina Barberà Bellés
Regina Callejón Baño
Sergi Salmeron Morales
Víctor Garcia Peña
Yeray Susan Chil
 

 Personal d'Administració i Serveis

Carmela Ruz Carrillo (amb veu i sense vot)

 

Per a més informació, podeu consultar el reglament

Cap d'Estudis

Dr. Joan Miquel Nolla Solé
 

Professors representants

Dr. Jordi Arruga Ginebrada
Dr. Joan Ramon Barbany Cairo
Dr. José M. Menchón Magrinyà
Dr. Víctor Gotzens García
Dr. Gabriel Pons Irazazábal
Dr. Francisco Ciruela Alférez
Dr. Josep M. Ramón Torrell
Dr. Federico Manresa Presas
 

Alumnes representants

Cristina Alonso Masanas
Maria Gomez Serrano
Caroline Macharete Correa
Clara Morales Comas
Neus Porredon Masana
Paula Segovia Roig
Cristina Sevilla Homedes
Qixia Sun Lin
 

Personal d'Administració i Serveis 

Rosa Ramírez Clapera (amb veu i sense vot) 

 

Per a més informació, podeu consultar el reglament.

Cap d'Estudis

Jordi Martínez Gomis
 

Professors representants

Esther Berástegui Jimeno
Jordi Bermúdez Mas
Josep Enric Espasa Suárez de Deza
Albert Estrugo Devesa
Víctor Fernández Dueñas
Cèlia García Martínez
José López López
M. Cristina Manzanares Céspedes
Roman Pallarès Giner
Maria Peraire Ardèvol
Carles Subirà Pifarré
Josep Ustrell Torrent
Francesc Ventura Pujol
Vacant
Vacant

 

Alumnes representants

Jordi Cadellans Solé
Cristina Caparrós Navarro
Carlos Castellanos Rojas
Emilio Javier Cruz Alonso
Pablo Doreste López
Radwan Faraji Zinou
Joaquin García Verde
Dumitu Gortopan Bulgac
Garla Jiménez Giménez
Lina Kana'an Ismail
Laura López Sanz
Ana Martínez Barnés
Yamil Salazar Salazar
Vacant
Vacant
Vacant
 

Personal d'Administració i Serveis 

Jordi Albella Rubio (amb veu i sense vot) 

Cap d'Estudis

Mª Rosa Rozas García
 

Professors representants

Luís Basco Prado
Laura de la Cueva Ariza
Núria Fabrellas Padrés (Clínic)
Ana Belén Fernández Cervilla
Mª Carmen Moreno Arroyo
Amparo del Pino Gutiérrez
Dolors Rodríguez Martín
Mª Ángeles Saz Roy

 

Alumnes representants

Carmen Cañas Aranda
Arnau Caparrós Aceituno
Gemma Cervero Martínez
Yolanda Camuñez Ruiz
Anna Fernández López
Dani García Martínez (Clínic)
Cristina Losa Llorente
Gina Martinell Chicano
Laura Martínez Gómez

 

 Personal d'Administració i Serveis

Ricardo Bernardo Vallés (amb veu i sense vot)