Universitat de Barcelona

Màster de Cultures i Llengües de l'Antiguitat

Professorat

Professorat Departament Correu electrònic

Ignasi-Xavier Adiego Lajara

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica ignasi.adiego@ub.edu

Esther Artigas Álvarez

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica eartigas@ub.edu

Ana Mª Bejarano Escanilla

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica abejarano@ub.edu

Meritxell Blasco Orellana

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica meritxell.blasco@ub.edu

Laura Cabré Lunas

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica lcabre@ub.edu

Tessa Calders Artís

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica tessacalders@ub.edu

Montserrat Camps Gaset

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica mcamps@ub.edu

Francisco F. Del Río Sánchez

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica ffdelrio@ub.edu
Xavier Espluga Filologia Clàssica, Romànica i Semítica xespluga@ub.edu

Teresa Fau Ramos

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica mfau@ub.edu

Lluís G. Feliu Mateu

Institut Universitari del Pròxim Orient Antic lluisfeliu@ub.edu

Lambert Ferreres Péres

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica lferreres@ub.edu

Carles Garriga Sans

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica cgarriga@ub.edu
Jaume Juan Castelló Filologia Clàssica, Romànica i Semítica juancastello@ub.edu

Francesca Mestre Roca

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica fmestre@ub.edu

Marc Mayer Olivé

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica mmayer@ub.edu

Adelina Millet Albà

Institut Universitari del Pròxim Orient Antic
Filologia Clàssica, Romànica i Semítica
amillet@ub.edu
Noemí Moncunill Martí Filologia Clàssica, Romànica i Semítica nmoncunill@ub.edu

Carles Múrcia Sánchez

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica carlesmurcia@ub.edu

Natalia Palomar Pérez

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica npalomar@ub.edu

Jaume Pòrtulas Ambrós

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica jportulas@ub.edu

Xavier Riu Camps

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica xriu@ub.edu
Susana Soler Polo Institut Universitari del Pròxim Orient Antic (personal en formació) susanasoler@ub.edu

Javier Velaza Frías

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica velaza@ub.edu

Josep Lluís Vidal Pérez

Filologia Clàssica, Romànica i Semítica jlvidal@ub.edu
Comparteix-ho: