Universitat de Barcelona

Màster en Construcció i Representació d'Identitats Culturals

Professorat

Membres de la Comissió de Coordinació del Màster
Professor/a Contacte Hores de visita Despatx/ Edifici

Dra. Cristina Alsina

(coordinadora)

934035688
alsina@ub.edu

  P2.15 − 2a planta, Pati Lletres − Edifici Històric
Dr. Francesco Ardolino 934035658
ardolino@ub.edu
  P2.75-2a planta- Pati Lletres- Edifici Històric
Dra. Elena Losada 934035661
losada@ub.edu
  Despatx 3.8 -3a planta- Edifici Josep Carner
Dra. Joana Masó

934035669
maso@ub.edu

  P2.47-2a planta- Pati Lletres- Edifici Històric
Dra. Dolors Ortega

934038677
dolors.ortega@ub.edu

  P 2.12, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric
Dra. Mònica Rius 934035609
monica_rius@ub.edu
  E1.14 -1a planta -altell-Pati Lletres-Edifici Històric
Dra. Loreto Vilar

934035690
mlvilar@ub.edu

  P2.20-2a planta- Pati Lletres - Edifici Històric


Resta del professorat del Màster

Professor/a Contacte Hores de visita Despatx/ Edifici
Dr. Rodrigo Andrés 934035688
rodrigoandres@ub.edu
  P 2.15 − 2a planta, Pati Lletres − Edifici Històric
Dra. Mireia Aragay 934035685
aragay@ub.edu
 
 

P 2.9, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric

Dra. Helena González 934035653
helenagonzalez@ub.edu
 
  3.9-3a planta- Edifici Josep Carner
Dr. Cornelis Maarten Renes 934035681
mrenes@ub.edu
  E 2.7, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric
Dra. Amaranta Sbardella sbardella@ub.edu   P2.38, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric
Dra. Marta Segarra 934035666
martasegarra@ub.edu
Visites concertades P2.47, 2a planta, Pati Lletres, Edifici Històric
Dra. Marisa Siguan 934035690
marisasiguan@ub.edu
  P2.20-2a planta- Pati Lletres- Edifici Històric
Comparteix-ho: