Investigadors

María Pilar Aparicio Chueca

pilaraparicio@ub.edu

|

Director/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Ana Argila Irurita

aargila@ub.edu

|

Investigador/a

Josefa Boria Reverter

jboriar@ub.edu

|

Investigador/a

Agustí Casas Romeo

acasas@ub.edu

|

Investigador/aSummer School Lecturer

Montserrat Crespi Vallbona

mcrespi@ub.edu

|

Investigador/a

Claudio Cruz Cazares

claudio.cruz@ub.edu

|

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Antoni Garcia Castellví

a.garcia.castellvi@ub.edu

|

Director/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Josep Maria Gay de Liébana Saludas

jmgay@ub.edu

|

Investigador/a

Jaume Gil Lafuente

j.gil@ub.edu

|

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Mª del Carmen Gracia Ramos

gracia@ub.edu

|

Investigador/a

Natalia Jaría Chacón

nataliajaria@ub.edu

|

Investigador/a

Mercè Mach Piera

merce.mach@ub.edu

|

Investigador/a

Agustín Moreno Ruz

morenoagustin.ruz@ub.edu

|

Investigador/a

Martí Sagarra

martisagarra@ub.edu

|

Professor/a del Màster d'Empresa InternacionalDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Elio Shijaku

elio.shijaku@ub.edu

|

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaProfessor/a del Màster d'Empresa InternacionalDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Antonio David Somoza López

asomozal@ub.edu

|

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaInvestigador/a

Maria Esther Subirà Lobera

esubira@ub.edu

|

Investigador/a

Xavier Maria Triadó Ivern

xtriado@ub.edu

|

Director/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Emilio Vizuete Luciano

evizuetel@ub.edu

|

Investigador/a

Vesna Vlaisavljevic

vesna.savic@ub.edu

|

Professor/a del Màster d'Empresa InternacionalInvestigador/a